Zwycięstwo rocznika 2003 w zaległym spotkaniu i utrzymanie w Lidze Wojewódzkiej!

Podopieczni trenera Tomasza Albeckiego urządzili w środowe, upalne popołudnie urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki, wygrywając aż 8:0 z Koroną Żelistrzewo. Tym samym zespół utrzymał się na poziomie Ligi Wojewódzkiej na jedno spotkanie przed końcem sezonu.

Łupem bramkowym podzieliło się aż pięciu zawodników, z czego na szczególną uwagę zasługują cztery trafienia Nikodema Sroki.

Warto dodać, że jesienią ulegli oni rówieśnikom 2:3. Jak podkreślił trener Albecki, pierwsza runda jego zespołu była bardzo słaba (zaledwie dziewięć punktów), „poznawali” swoich przeciwników i nie do końca potrafili przełożyć założenia treningowe na mecze. W rundzie rewanżowej zdobyli do tej pory szesnaście „oczek” a mogłoby być tych punktów nawet więcej, gdyby nie indywidualne, rażące błędy w defensywie.

Ostatnie spotkanie młodzi gracze rozegrają w nadchodzącą niedzielę w Kartuzach z miejscową Cartusią o godzinie 13:00

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

23. kolejka – Gryf Wejherowo – Korona Żelistrzewo 8:0 (2:0)

Bramki: N.Sroka (cztery), J.Kwidziński, S.Baranowski, W.Potrykus, M.Formella

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Mycio, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, D.Kwidziński, M.Zielonka, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, W.Potrykus, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki