Zwycięstwo po dobrej grze nad wiceliderem! (wideo/zdjęcia)

Wejherowianie odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, tym razem pokonując wyżej notowanego rywala i wicelidera, Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie żółto-czarni przegrywali po bramce Margola, jednak trafienia wprowadzonych po przerwie Czerwińskiego i Czychowskiego spowodowały, że trzy punkty zostały w Wejherowie.

W TYM MIEJSCU do obejrzenia galeria zdjęć z tego spotkania autorstwa klubowego fotografa, Daniela Kunikowskiego.

Wejherowskie media o wygranej Gryfa:

Wejherowo.naszemiasto.pl: Rezerwowi zapewnili wygraną Gryfowi Wejherowo. Raków Częstochowa pokonany 2:1 [ZDJĘCIA] ! KLIKNIJ !

Nadmorski24.pl: Trwa dobra passa Gryfa. Zwycięstwo na Wzgórzu Wolności ! KLIKNIJ !

GWE24.pl: Tak bije się mistrza jesieni! ! KLIKNIJ !

Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa 2:1 (0:1)

Bramki: 48′ P.Czerwiński, 77′ P.Czychowski – 13′ T.Margol

GRYF: 12. Wiesław Ferra – 13. Paweł Brzuzy, 15. Piotr Kołc, 3. Przemysław Kamiński, 17. Maciej Dampc – 7. Dawid Tomczak (89, 11. Mateusz Goerke), 4. Łukasz Nadolski, 14. Andrij Waceba (46, 22. Piotr Łysiak), 5. Krzysztof Wicki, 8. Robert Chwastek (46, 16. Przemysław Czerwiński) – 9. Michał Marczak (77, 21. Paweł Czychowski)

Raków: 33. Kamil Czapla – 8. Peter Mazan, 15. Łukasz Sołowiej, 2. Tomáš Petrášek, 26. Łukasz Góra, 13. Piotr Malinowski – 17. Przemysław Oziębała (83, 19. Karol Żmijewski), 5. Tomasz Margol (81, 10. Adam Czerkas), 11. Jakub Łabojko (66, 6. Filip Kowalczyk), 23. Tomasz Wróbel – 9. Tomasz Płonka

Poniżej konferencja pomeczowa obu trenerów dzięki uprzejmości Raków News TV oraz bramki z tego spotkania: