Zwycięski sparing

Trener Kotwica, zamiast treningu wyrównawczego dla zawodników, którzy mniej czasu spędzili na boisku w lidze, postanowił rozegrać mecz towarzyski z przebywającą w ośrodku w Gniewinie ekipą Al-Ain Dubai Under-19. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gryfitów, a bramki zdobyli: Krzysztof Wicki, Filip Sosnowski, Krzysztof Rzepa oraz Jakub Giec. Przeciwnicy bramkę zdobyli po rzucie karnym. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, jednak w pierwszej połowie żółto-czarnym brakowało zimnej krwi i wyrachowania w polu karnym przeciwników. Trener Kotwica na to spotkanie powołał dwóch wyróżniających się zawodników z rocznika 99/2000, którego opiekunem jest Tomasz Albecki. Byli to Kacper Małolepszy (’99) oraz Dominik Rietz (’99). Oboje występują na środku pomocy.

Skład Gryfa w dzisiejszym spotkaniu:

I połowa: F.Wichman – M.Fierka, F.Sosnowski, P.Szur, K.Godula – K.Rzepa, K.Małolepszy, M.Szymański, G.Gicewicz – J.Giec, K.Wicki

II połowa: F.Wichman – K.Godula, M.Szymański, P.Szur, M.Fierka – G.Gicewicz, F.Sosnowski, D.Rietz, J.Giec – K.Rzepa, K.Wicki

Poniedziałek zawodnicy dostali wolny od treningu. Zajęcia odbędą się kolejno we wtorek, środę, czwartek oraz w piątek. W sobotę trener Kotwica przeprowadzi jeszcze przedmeczowy rozruch, po którym nastąpi wyjazd na mecz ligowy do Góry. Początek meczu w niedzielę o godzinie 17:00.