Żółto-czarni się nie zatrzymują. Kolejna zimowa wygrana z ciekawym rywalem

W kolejnym już, przedostatnim sparingu w trakcie przygotowań zimowych, wejherowianie pokonali w Kołobrzegu Kotwicę 2:1. Bramki dla WKS-u zdobyli Dawid Rogalski i z rzutu karnego Grzegorz Gulczyński. Za tydzień w Stężycy, 23-ego lutego (sobota), odbędzie się ostatni mecz przygotowujący gryfitów do startu rundy wiosennej II ligi. Przeciwnikiem będzie III-ligowa Radunia Stężyca, plasująca się na półmetku na wysokim, 4. miejscu.

Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo 1:2 (0:1)
Bramki: 55′ A.Szynka – 26′ D.Rogalski, 85′ G.Gulczyński (rzut karny)

Kotwica: Konrad Zacharski (46 Bartosz Piotrowski) – Przemysław Szur (46 Mateusz Peroński), Piotr Kieruzel (46 Michał Marszałek), Mateusz Słodowy, Rafał Gutowski – Michał Ciarkowski (46 Gracjan Kuśmierek), Daniel Chyła, Hugo Bartkowiak (46 Adrian Szynka), Marcin Trojanowski (46 zawodnik testowany), zawodnik testowany (46 Piotr Wojtasiak) – Dawid Retlewski (46 Dawid Wolny)

GRYF: (I połowa) D.Leleń – P.Brzuzy, G.Gulczynski, K.Wicki, M.Goerke – R.Chwastek, Ł.Pietroń, M.Koziara, F.Kątny – P.Czychowski, D.Rogalski

(II połowa) D.Leleń – zawodnik testowany, G.Gulczynski, A.Liberacki, A.Machol – R.Chwastek, P.Ewertowski, O.Sikorski, O.Ryk – M.Wesierski, D.Rogalski