Znowu niedosyt i podział punktów (zdjęcia)

W 3. kolejce II ligi Gryf Wejherowo zremisował na własnym obiekcie z Okocimskim KS Brzesko 1:1 (0:0). Najpierw bramkę dla wejherowian zdobył w 70. minucie  Grzegorz Gicewicz, który parę minut wcześniej pojawił się na boisku a do remisu doprowadził w doliczonym czasie gry Jurij Hłuszko. Gryfici po trzech kolejkach mają na koncie pięć punktów.

Przed meczem kibice oraz zawodnicy wykonali Mazurek Dąbrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego, na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 roku, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

Z kolei po wejściu na murawę zawodnicy obu zespołów otoczyli środkowe koło boiska i uczcili minutą ciszy śmierć kibica żółto-czarnych, który przez nieszczęśliwy upadek na meczu 1. kolejki, zmarł w szpitalu.