Znicz minimalnie lepszy, kolejna bramka Hebla (II liga)

Niestety po kolejnym ligowym starciu gryfici powracają „na tarczy”. W Pruszkowie zwyciężyli gospodarze 2:1.

Wynik spotkania otworzył w 24. minucie Czarnowski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego na bliższym słupku. Parę minut po przerwie do wyrównania doprowadził bardzo aktywny Hebel, jednak po czterech minutach gospodarze ponownie prowadzili po trafieniu Moskwika. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie, a dzięki tej wygranej gospodarze awansowali na pozycję wicelidera, a wejherowianie nadal zajmują 17. miejsce.

Okazja do szybkiej rehabilitacji nadarzy się już w nadchodzącą sobotę. Gryfici tym razem udadzą się do Siedlec na mecz z Pogonią. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)

Bramki: 24′ P.Czarnowski, 57′ P.Moskwik – 53′ M.Hebel

żółte kartki: Baran – Gęsior

Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki – 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobňák – 7. Arkadiusz Pyrka (65, 19. Marcin Rackiewicz), 3. Robert Obst, 10. Maciej Machalski (74, 99. Karol Noiszewski), 11. Paweł Moskwik (78, 21. Paweł Tarnowski) – 2. Patryk Czarnowski, 9. Dariusz Zjawiński (81, 17. Bartłomiej Faliszewski)

GRYF: 1. Dawid Leleń – 11. Mateusz Goerke, 3. Bartosz Gęsior, 4. Tomasz Wojcinowicz (86, 5. Oskar Koprowski), 13. Mariusz Sławek – 17. Mikołaj Gabor, 6. Oskar Sikorski (86, 18. Marcin Burkhardt), 22. Kacper Małolepszy (46, 7. Maciej Prusinowski), 10. Maksymilian Hebel, 19. Filip Szewczyk – 9. Mateusz Majewski