Wyniki spotkań zespołów młodzieżowych (08/09.09)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
4. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
4. kolejka – KS Gryf I Słupsk – Gryf Wejherowo 3:1 (1:0)

Bramka: M.Jeżowski

Skład Gryfa: A.Maciejewski – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Wiśniewski, Ł.Stolz, W.Potrykus, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, D.Kwidziński, M.Mycio, B.Ustrowski, P.Gregorczyk, J.Kwidziński, M.Grubba

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):
4. kolejka – Beniaminek 03 Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)

Bramka: D.Leja

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, D.Bluma, O.Miotk, M.Szukieć, M.Zielonka, K.Gruba, P.Czaja, M.Zdziebłowski, K.Mroziński, D.Leja oraz D.Brzeziński, J.Padejasek, A.Czech, H.Kozłowski, M.Szatkowski, K.Lawer, D.Podolski

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
3. kolejka – Gryf Wejherowo – Wicher Wierzchucino 13:0 (6:0)

Bramki: J.Zaworski (siedem), N.Szczypior, O.Buczak, J.Rohda, P.Elandt, K.Hinz

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Labudda, B.Cisło, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz O.Pienczyn, S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
4. kolejka – Flota Gdynia – Gryf II Wejherowo 0:14 (0:6)

Bramki: O.Kowalczyk (dwie), K.Klimczak (dwie), M.Grubba (cztery), J.Markuszewski, J.Plotzki (dwie), K.Pozański, T.Kowalewski, M.Biliński

Skład Gryfa: S.Smuniewski – M.Biliński, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, J.Markuszewski, M.Grubba, O.Kowalczyk, K.Pozański oraz J.Plotzki, S.Woś, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
3. kolejka – GTS II Pruszcz Gdański – Gryf I Wejherowo 1:5 (1:3)

Bramki: J.Kałuski (dwie), P.Biniek (dwie) N.Lenczewski

Skład Gryfa: P.Płocki – J.Mróz, N.Dąbrowaki, K.Pranczk, P.Biniek, J.Kałuski, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski oraz A.Marszałkowski, O.Łuczak, O.Krauze, N.Smykowski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
4. kolejka – Gryf II Wejherowo – Latarnik Choczewo 6:0 (1:0)

Bramki: M.Dykak (trzy), K.Dawidowski, S.Bieńkowski, K.Skwierawski

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, S.Bieńkowski, S.Janiec, F.Kaczykowski oraz K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, M.Lizewski, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, J.Krefta

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
5. kolejka – Gedania III Gdańsk – Gryf I Wejherowo     (przełożony na 10-ego października godz. 18:30)

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.