Wyniki spotkań zespołów młodzieżowych (01/02.09)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
3. kolejka – Kolejarz Chojnice – Gryf Wejherowo 1:9 (1:4)

Bramki: D.Kwidziński (trzy), D.Darga, S.Potrykus (dwie), M.Gwizdalski, K.Baranowski (dwie)

Skład Gryfa: R.Wika – D.Wierciszewski, D.Darga, M.Czujko, S.Kędzior, D.Pilarski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, M.Gwizdalski, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, G.Padzik, D.Domachowski, K.Kwiatkowski, K.Krystyniak

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
3. kolejka – Gedania I Gdańsk – Gryf Wejherowo 4:1 (2:0)

Bramka: N.Sroka

Skład Gryfa: M.Pawłowski – S.Baranowski, O.Kątny, D.Kwidziński, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Mycio, Ł.Stolz, J.Godlewski oraz A.Maciejewski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, P.Gregorczyk, M.Chełminiacki, W.Potrykus, M.Grubba

Trener: Tomasz Albecki

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
2. kolejka – SI Arka II Gdynia – Gryf Wejherowo 0:1 (0:1)

czerwona kartka: (po spotkaniu) N.Szreder

Bramka: P.Elandt

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz M.Naczk, S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
3. kolejka – Gryf II Wejherowo – Zatoka 95 Puck 3:1 (1:0)

Bramki: D.Konkol, J.Milewski, M.Grubba

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Biliński, S.Woś, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, J.Markuszewski, M.Grubba, K.Pozański oraz N.Dąbrowski, J.Plotzki, K.Klimczak, O.Kowalczyk, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
2. kolejka – Gryf I Wejherowo – Morena Gdańsk 4:0 (3:0)

Bramki: N.Lenczewski, O.Potrykus, I.Nagel, J.Kałuski

czerwona kartka: 41′ S.Smuniewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – K.Pranczk, M.Plichta, P.Biniek, J.Kałuski, D.Plichta, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski oraz P.Płocki, O.Łuczak, O.Krauze, N.Smykowski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
3. kolejka – LZS I Bojano – Gryf II Wejherowo 3:6 (1:4)

Bramki: M.Dylak (cztery), S.Bieńkowski, J.Białk

Skład Gryfa: D.Pranszke – I.Stenka, K.Osiecki, M.Dylak, K.Jamróz, J.Krefta, S.Bieńkowski, S.Janiec, F.Kaczykowski oraz P.Madej, K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, C.Marzejon, F.Korzeniowski, K.Dawidowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
4. kolejka – Gryf I Wejherowo – UKS Jedynka II Reda 6:1 (4:0)

Bramki: J.Konkol, N.Lemke, S.Ziemann, D.Went (dwie), P.Bojke

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz B.Dzienisz, F.Wachowski, M.Topp, P.Bojke, H.Jankuniec, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, S.Błażejewicz

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.