Wyniki spotkań zespołów juniorskich

Bardzo udany był miniony weekend dla wejherowskiej młodzieży. Aż cztery ekipy zakończyły spotkania na swoją korzyść a tylko jedna musiała uznać wyższość rywali. Na uznanie szczególnie zasługują zwycięstwa roczników 2002 i 2003, które ograły swoich przeciwników „do zera” zdobywając razem aż jedenaście bramek.

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zacznie rundę wiosenną 30.04

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
14. kolejka – Gryf Wejherowo – Czarni Pruszcz Gdański 4:0

Bramki: S.Potrykus (dwie), D.Domachowski (dwie)

Skład Gryfa: R.Wika, M.Czujko, D.Darga, D.Domachowski, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, K.Krystyniak, D.Patelczyk, A.Rynkowski, M.Sobecki

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
16. kolejka – Gryf Wejherowo – GTS Pruszcz Gdańsk 7:0

Bramki: P.Baranowski, M.Jeżowski, J.Godlewski, M.Kobiela, S.Baranowski, N.Sroka, S.Nurczyński

Skład Gryfa: S.Flis, P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, M.Kobiela, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski, B.Ustrowski oraz J.Godlewski, H.Kozłowski, S.Nurczyński, Ł.Stolz, M.Wiśniewski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo rozegrał już jeden mecz awansem, kolejne spotkanie zagra również awansem 08.04

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
14. kolejka – Gryf I Wejherowo – Sztorm Mosty 2:1 (1:0)

Bramki: M.Parda, P.Czaja

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Kuczewski, K.Lawer, O.Partyka – M.Parda, P.Czaja, M.Puczydłowski – S.Godziński, M.Lewandowski oraz E.Kunz, S.Marszała, J.Pisała, D.Abe, P.Zadrowski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
14. kolejka – Polonia Gdańsk – Gryf II Wejherowo 1:4

Bramki: D.Leja, bramka samobójcza, K.Laskowski, K.Dymarczyk

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, J.Rompca, D.Bluma – J.Padejasek, M.Zielonka, K.Gruba – K.Dymarczyk, D.Leja oraz O.Miotk, A.Czech, M.Szukieć, M.Szatkowski, K.Laskowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
14. kolejka – Gryf I Wejherowo – UKS Jedynka I Reda 1:10

Bramka: C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S. Pacanowski, B. Labudda, N. Szreder, P. Elandt, M. Zaworowski, J. Paczkowski, K. Bołtrukanis, C. Stankiewicz, G. Stankiewicz, J. Patelczyk, S. Szymański

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
Gryf II Wejherowo zacznie rundę wiosenną 02.04