Wyniki spotkań zespołów juniorskich

Trzy zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis – tak zaprezentowali się żółto-czarni juniorzy w miniony weekend. Rocznik 2003 występujący w lidze wojewódzkiej wygrał ciężkie spotkanie z Jaguarem Gdańsk, grupa nr 2 rocznika 2004 wysoko pokonała Sokół Ełganowo a grupa nr 1 rocznika 2005 jeszcze wyżej zwyciężyła w Połchowie z Kaszubami. Rocznik 2002 i grupa nr 2 rocznika 2005 zanotowały porażki a grupa nr 1 rocznika 2004 zakończyła swoje spotkanie podziałem punktów z Cisową Gdynia.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 1. miejscu

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
9. kolejka – Gryf Wejherowo – Santos Gdańsk 1:5

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
9. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk 2:1

Bramki: N.Sroka, J.Kreft

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Kreft Jakub oraz Godlewski Jakub, Kątny Oliwer, Kozłowski Hubert, Stolc Kacper

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo zakończył rundę jesienną na 4. miejscu

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
9. kolejka – Gryf I Wejherowo – Cisowa Gdynia 2:2

Bramki: M.Puczydłowski, K.Lawer

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Partyka – N.Gołąbek, P.Czaja, S.Marszała – P.Zadrowski, M.Puczydłowski oraz M.Potrykus

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
9. kolejka – Gryf II Wejherowo – Sokół Ełganowo 6:0

Bramki: M.Szukieć, M.Zielonka, D.Leja (dwie), K.Dymarczyk, D.Bluma

Skład Gryfa: M.Pawłowski – J.Padejasek, J.Rompca, K.Gruba – K.Mroziński, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, D.Leja oraz O.Miotk, D.Bluma, A.Czech, K.Dymarczyk, K.Laskowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
9. kolejka – Kaszuby Połchowo – Gryf I Wejherowo 0:8

Bramki: T.Chudziak, J.Paczkowski (trzy), M.Nowakowski, J.Patelczyk, J.Zaworski (dwie)

Skład Gryfa: S..Pacanowski, T.Chudziak, P.Elandt, M.Nowakowski, J.Paczkowski, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, J.Zaworski oraz K.Bołtrukanis, B.Labudda, N.Szczypior, S.Szymański

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
8. kolejka – Bałtyk Gdynia AP – Gryf II Wejherowo 3:1

Bramka: P.Mielke

Skład Gryfa: M.Miller, M.Hallmann, N.Klein, D.Kruk, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz P.Burda, M.Chodubski, K.Jakubowski, K.Jeziorek, F.Pasikowski, P.Puppel, D.Pyszka