Wyniki spotkań zespołów juniorskich (30.09/01.10)

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – Gryf Słupsk S.A. 2:2 (2:1)

Bramki: F.Kątny, K.Małolepszy

Skład Gryfa: M.Jakubowski, K.Solarczyk, K.Czaja, K.Bystrzanowski, K.Małolepszy, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, M.Otrocki, K.Hański, M.Markowski oraz K.Lubiewski, K.Gustowski, Ł.Krampa, D.Rietz, B.Gowiński, P.Baran, O.Tabisz

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – KS Gryf Słupsk 4:2 (2:0)

Bramki: D.Kwidziński, J.Rudziński, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk

Skład Gryfa: R.Wika – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, K.Kwiatkowski, J.Banach, D.Darga, G.Padzik, K.Krystyniak

Trener: Wojciech Bork

Centralina Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
7. kolejka – Lechia Gdańsk S.A. – Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)

Skład Gryfa: S.Flis – S.Baranowski, P.Baranowski, N.Sroka, Mikołaj Formella, J.Kreft, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz A.Maciejewski, O.Kątny, M.Jeżowski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, S.Nurczyński, M.Kobiela

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
6. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf Wejherowo 1:2 (0:2)

Bramki: K.Laskowski (dwie)

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Padejasek, J.Rompca, M.Szukieć, D.Bluma – M.Parda, P.Czaja, K.Lawer, S.Godziński, K.Laskowski – K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, K.Chmielewski, M.Potrykus, J.Pisała, P.Zadrowski, M.Puczydłowski, S.Marszała, K.Mroziński

Trenerzy: Tomasz Albecki, Maciej Szymański

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
9. kolejka – UKS Jedynka II Reda – Gryf Wejherowo 7:1 (3:1)

Bramka: O.Pienczyn

Skład Gryfa: S.Pacanowski, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, N.Szreder, P.Elandt, O.Pienczyn, B.Labudda, D.Płotek, J.Świątek oraz P.Mielke, B.Malinowski, M.Dakus, K.Jeziorek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
9. kolejka – Gedania II Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0 (walkower)

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
6. kolejka – Gryf Wejherowo – LZS Bojano 1:2 (1:1)

Bramka: bramka samobójcza

Skład Gryfa: S.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz J.Bukowiecki, M.Plichta, D.Plichta, O.Krauze, N.Smykowski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
6. kolejka – Gryf II Wejherowo – Arka Gdynia SI 5:1 (3:0)

Bramki: D.Konkol (trzy), N.Dąbrowski, J.Marszałkowski

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak oraz N.Dąbrowski, S.Woś, M.Grubba, O.Kowalczyk, K.Pozański, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.