Wyniki spotkań zespołów juniorskich

Młodzi wejherowianie w miniony weekend dwukrotnie wygrali, aż czterokrotnie dzielili się punktami z przeciwnikami i doznali jednej porażki. Jeden zespół (grupa nr 1 z rocznika 2004) pauzował.

Dwa zespoły zakończyły już rundę jesienną. Mowa o najstarszym roczniku 2000/2001 prowadzonych przez trenerów Kowalskiego i Kotwicę, którzy po remisie 1:1 na własnym boisku z Orlętami Reda, przerwę zimową spędza w fotelu lidera swoich rozgrywek. Jesienne granie mają już za sobą również zawodnicy trenerów Waśka i Funka z grupy 1 rocznika 2003, którzy z kolei wysoko, bo aż 5:1, pokonali AP KP II Gdynia i zajęli 4. miejsce w swojej lidze.

Do podziału punktów doszło również w I Lidze Wojewódzkiej C1 (0:0 w Mostach ze Sztormem), I Lidze Wojewódzkiej C2 (1:1 w Starogardzie Gdańskim z Beniaminkiem 03) oraz w grupie 1 rozgrywek D2 Młodzik (2:2 z AP KP III Gdynia). Ponadto zwycięstwo odniosła grupa nr 2 rocznika 2004 (3:0 w Sopocie z Akademią Sportową Pomorze) a jedyną porażkę zanotowali zawodnicy grupy 2 D2 Młodzik (1:3 z UKS Jedynką II Reda).

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – Orlęta Reda 1:1

Bramka: K.Baranowski

Skład Gryfa: Jakubowski – Kątny, Formella, Solarczyk, Neumuller, Pilarski, Bystrzanowski, Koszałka, Krauze, Gwizdalski, Baranowski oraz Lubiewski, Gowiński, Baran

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
8. kolejka – Sztorm Mosty – Gryf Wejherowo 0:0

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, D.Domachowski, J.Głowienka, S.Kędzior, P.Kołodziejski, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, S.Potrykus, A.Rynkowski oraz D.Patelczyk, J.Banach, D.Darga, M.Kędzior, K.Krystyniak, J.Kunowski, S.Szyjkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
8. kolejka – Beniaminek 03 Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 1:1

Bramka: M.Wiśniewski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, J.Kreft, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz J.Godlewski, H.Kozłowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
7. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP II Gdynia 5:1

Bramki: K.Stolc (trzy), M.Grubba (dwie)

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidziński, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, K.Stolc, W.Szwocha oraz S.Sobczak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
8. kolejka – Gryf I Wejherowo PAUZA

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
8. kolejka – Pomorze Akademia Sportowa – Gryf II Wejherowo 0:3

Bramki: K.Dymarczyk, K.Laskowski, M.Zielonka

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – K.Laskowski, A.Czech, K.Gruba – M.Zielonka, D.Leja oraz B.Grzenia, M.Szatkowski, M.Szukieć, K.Dymarczyk, J.Rompca, J.Padejasek

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
8. kolejka – Gryf I Wejherowo – AK KP III Gdynia 2:2

Bramki: M. Zaworski, J. Paczkowski

Skład Gryfa: : S.Pacanowski, P. Elandt, N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, T. Chudziak

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
7. kolejka – Gryf II Wejherowo – UKS Jedynka II Reda 1:3

Bramka: K.Słowi

Skład Gryfa: M.Miller – P.Burda, M.Chodubski, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, F.Pasikowski, K.Słowi, K.Spigarski oraz K.Jakubowski, D.Kruk, K.Lesner, J.Pałubiak, P.Puppel, P.Staszewski