Wyniki spotkań w rozgrywkach młodzieżowych

Niezwykle skrajne emocje mogą towarzyszyć po środowo-czwartkowych spotkaniach wejherowskich juniorów, którzy z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, swoją kolejkę rozegrali wcześniej.

Gryfici trzykrotnie wygrali swoje spotkania, jedno zakończyli remisem oraz dwa razy ponosili porażkę.

Bezbramkowy wynik pojawił się w Wejherowie, gdzie grupa nr 2 z rocznika 2004 grała z Jaguarem Gdańsk. Porażkę ponieśli ich rówieśnicy z grupy nr 1 (0:4 w Bojanie) oraz zawodnicy z grupy nr 2 rocznika 2005 (walkower w Gdańsku).

Z podniesionym czołem i z tarczą wracali z kolei zawodnicy rocznika 2002 (6:2 w Lęborku; trzy bramki Szymona Potrykusa), grupa nr 1 rocznika 2005 (2:1 w Rumi) oraz ekipa występująca w lidze wojewódzkiej z rocznika 2003.

Na największe słowa uznania zasługują ci ostatni, podopieczni trenerów Funka i Waśka, bowiem urządzili sobie prawdziwy show strzelecki, kończąc swoje spotkanie wynikiem, nie tyle hokejowym, co wręcz kosmicznym – 21:1 ! Łupem bramkowym podzieliło się aż dziewięciu graczy (plus bramka samobójcza), z czego najwięcej (bo po cztery) zdobyli Jakub Kreft i Nikodem Sroka (najlepszy strzelec zespołu). W pierwszym spotkaniu tych drużyn żółto-czarni zwyciężyli 8:0. Młodzi zawodnicy zajmują obecnie 3. miejsce w swojej tabeli ligowej (w zeszłym roku wygrali ligę wojewódzką w swojej kategorii wiekowej).

 

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
17. kolejka – Pogoń Lębork – Gryf Wejherowo 2:6

Bramki: S.Potrykus (trzy), D.Domachowski, Ł.Mielewczyk, G.Padzik

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, D.Darga, D.Domachowski, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, K.Krystyniak, D.Patelczyk, A.Rynkowski, M.Sobecki

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
19. kolejka – Portowiec Gdańsk – Gryf Wejherowo 1:21

Bramki: M.Kobiella (trzy), J.Kreft (cztery), bramka samobójcza, P.Baranowski (dwie), M.Jeżowski (dwie), N.Sroka (cztery), J.Kwidziński (dwie), S.Nurczyński, M.Formella, Ł.Stolz

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, M.Kobiela, J.Kret, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, M.Wiśniewski oraz S.Baranowski, O.Kątny, H.Kozłowski, S.Nurczyński, A.Szymikowski, B.Ustrowski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
17. kolejka – LZS Bojano – Gryf I Wejherowo 4:0

Skład Gryfa: S.Wejer – E.Kunz, K.Lawer, K.Karbownik, O.Partyka – M.Puczydłowski, P.Czaja, D.Abe – M.Lewandowski oraz M.Parda, D.Podolski, K.Chmielewski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
17. kolejka – Gryf II Wejherowo – Jaguar Gdańsk 0:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, J.Rompca, D.Bluma – K.Gruba, M.Zielonka, J.Padejasek – K.Dymarczyk, D.Leja oraz O.Miotk, M.Szatkowski, A.Czech

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
17. kolejka – MKS Orkan I Rumia – Gryf I Wejherowo 1:2

Bramki: 

Skład Gryfa: 

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
14. kolejka – Gedania I Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0 (walkower)