Wyniki spotkań w rozgrywkach młodzieżowych

Zadowoleni mogą być trenerzy wejherowskich grup młodzieżowych, które w miniony weekend zanotowały trzy zwycięstwa i dwie porażki.

Swoje spotkania wygrały roczniki: 2000/2001 (w mecz z Arką II Gdynia), grupa 2 rocznika 2004 (wygrana aż 9:0) oraz grupa 1 rocznika 2005 (z Konsalem Sławoszyno).

Z kolei porażki poniosły: drużyna rocznika 2002 oraz grupa 2 rocznika 2005.

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
12. kolejka – Arka II Gdynia SI – Gryf Wejherowo 1:2

Bramki: 

Skład Gryfa: 

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
24. kolejka – Chojniczanka 1930 Chojnice – Gryf Wejherowo 3:2 (3:0)

Bramki: A.Miotk, D.Domachowski

Skład Gryfa: R.Wika – D.Domachowski, S.Kędzior, K.Krystyniak, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, G.Padzik, D.Patelczyk, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz D.Darga, K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, M.Sobecki

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
26. kolejka – SWMP Pokolenia Lechii Gdańsk – Gryf Wejherowo 0:3 (walkower; drużyna wycofała się z rozgrywek)

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf Wejherowo zakończył sezon 2016/2017 na 3. miejscu z dorobkiem 26 punktów po 14. kolejkach (8 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki, bramki 43-22)

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
24. kolejka – Zatoka 95 Puck – Gryf I Wejherowo    (przełożony na 7-ego czerwca na godz. 18:00)

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
24. kolejka – Gryf II Wejherowo – KS Sulmin 9:0 (7:0)

Bramki: B.Grzenia, M.Zielonka, K.Mroziński, J.Rompca, M.Szukieć, A.Czech, M.Szatkowski, K.Dymarczyk, D.Leja

Skład Gryfa: B.Grzenia – D.Bluma, K.Dymarczyk, K.Gruba, D.Leja, O.Miotk, K.Mroziński, J.Rompca, M.Zielonka oraz A.Czech, J.Padejasek, M.Szatkowski, M.Szukieć

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
24. kolejka – Konsal Sławoszyno – Gryf I Wejherowo 3:5 (1:3)

Bramki: P.Elandt, J.Zaworski (trzy), C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Elandt, B.Labudda, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz K.Bołtrukanis, A.Jędrzejewski, M.Nowakowski, J.Świątek

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
20. kolejka – Olimpia Osowa – Gryf II Wejherowo 2:0 (1:0)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – D.Bargański, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz B.Cisło, M.Hallmann, D.Kruk, G. Mufel, P.Puppel, K.Wieczorek