Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich

Cztery zwycięstwa i dwa remisy – tak prezentuje się bilans młodzieży po weekendowych spotkaniach. Obie ekipy z rocznika 2003 pewnie i wysoko pokonały swoich przeciwników (jeden zespół wygrał aż 8:0!). Drugie zwycięstwo w rundzie odniósł rocznik 2004, a najstarszy rocznik 1999/2000 zwycięsko, ale z problemami wznowił rozgrywki, wygrywając 4:3 z Huzarem Choczewo. Tym razem bez punktów drużyny roczników 2001 i 2002.

 

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2003):

13. kolejka – KTS-K GOSRiT Luzino – WKS Gryf II Wejherowo 3:6

Bramki: D.Kwidziński (dwie), J.Potrykus (dwie), S.Nurczyński, M.Frankowski

Skład Gryfa: Artur Maciejewski, Mateusz Dublinowski, Łukasz Stolz, Hubert Kozłowski, Michał Janus, Jakub Bank, Jakub Potrykus, Wiktor Potrykus, Dawid Kwidziński, Kacper Stolc, Michał Frankowski, Szymon Nurczyński, Marek Skrzypiński

Krótka relacja z oficjalnej strony rocznika: „Dobry mecz naszej drużyny która po emocjonującym meczu pokonała chłopców z Luzina 6-3. Wynik wysoki ale wcale nie było to takie łatwe spotkanie. Po pierwszej połowie nasz zespół zasłużenie prowadził 2-0 ale początek drugiej połowy to dominacja przeciwnika który zepchnął nas do defensywy i wyrównał wynik spotkania na 2-2. Od tego momentu na boisku trwała zażarta walka, o każdy metr boiska gdzie zarówno jedni jak i drudzy chcieli wygrać to spotkanie przez co mecz trzymał w napięciu do samego końca.”

 

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2001):

17. kolejka – Jantar Ustka – WKS Gryf Wejherowo 4:2

Bramki: K.Baranowski (dwie)

 

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):

13. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – MKS Władysławowo 4:2

Bramki: J.Padejasek, D.Leja, J.Socha, M.Fuhrmann

 

I Liga Wojewódzka D1 Młodzik (rocznik 2003):

17. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – Chojniczanka 1930 Chojnice 8:0

Bramki: N.Sroka (cztery), J.Kreft (dwie), M.Jeżowski, J.Kwidziński

Skład Gryfa: Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Michał Wiśniewski, Oliwer Kątny, Szymon Baranowski, Jakub Kwidziński, Mikołaj Formella, Nikodem Sroka, Jakub Godlewski, Jakub Kreft, Marcin Jeżowski

Krótka relacja z oficjalnej strony rocznika: „Dobre spotkanie naszego zespołu szczególnie w drugiej połowie kiedy to strzeliliśmy przeciwnikom 6 goli. W pierwszej połowie brakowało troszkę dokładności co przy agresywnie grającym przeciwniku powodowało że grało nam się ciężej i kilka razy swoim kunsztem musieli wykazać się nasi bramkarze. Nie mniej przewaga naszego zespołu była bardzo widoczna i zasłużenie odnieśliśmy wysokie zwycięstwo.”

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 1999/2000):

13. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – Huzar Choczewo 4:3

Bramki: M.Koszałka (dwie), B.Gowiński (dwie)

 

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2002):

17. kolejka – Arka Gdynia SI – WKS Gryf Wejherowo 5:0