Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich

Trzy wygrane (jedna po walkowerze), dwa remisy i jedna porażka – tak wygląda bilans wejherowskich juniorów po minionym weekendzie.

W sobotę zgodnie punktami podzieliły się roczniki 2002 i 2003 – oba spotkania rozegrane były w Słupsku z tamtejszym Gryfem. W niedzielę pewnie wygrała grupa nr 2 z rocznika 2004 (6:0 nad GKS-em Kolbudy i hat trick Kacpra Lewandowskiego), przez co nadal utrzymuje się w czołówce tabeli. Z kolei rocznik 2005 doznał zwycięstwa i przegranej – grupa nr 1 wygrała w Bożym Polu 5:1 a grupa nr 2 musiała uznać wyższość na własnym boisku Iskry Gdynia.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zacznie rundę wiosenną 30.04

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
15. kolejka – KS Gryf Słupsk – Gryf Wejherowo 0:0

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, D.Darga, D.Domachowski, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, K.Krystyniak, D.Patelczyk, A.Rynkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
17. kolejka – KS Gryf Słupsk – Gryf Wejherowo 1:1

Bramka: M.Formella

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, O.Kątny, M.Kobiela, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Jeżowski, J.Kreft, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo rozegrał już jeden mecz awansem, kolejne spotkanie zagra również awansem 08.04

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
15. kolejka – Sztorm Gdańsk – Gryf I Wejherowo 0:3 (walkower; drużyna z Gdańska wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej)

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
15. kolejka – Gryf II Wejherowo – GKS Kolbudy 6:0 (2:0)

Bramki: K.Laskowski (trzy), K.Mroziński, K.Gruba, M.Szatkowski

Skład Gryfa: B.Grzenia – O.Miotk, J.Rompca, D.Bluma – J.Padejasek, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, K.Mroziński, A.Czech, K.Gruba, K.Laskowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
15. kolejka – Sokół Bożepole Wielkie – Gryf I Wejherowo 1:5

Bramki: S.Szymański, N.Szreder (dwie), bramka samobójcza, K.Bołtrukanis

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz J.Patelczyk, O.Pienczyn

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
12. kolejka – Gryf II Wejherowo – Iskra Gdynia 1:2

Bramka: K.Jeziorek

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, K.Jeziorek, N.Klein, D.Kruk, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, P.Staszewski oraz D.Bargański, B.Cisło, A.Grota, M.Hallmann, G.Mufel, P.Puppel, S.Rzeźnikowski, K.Spigarski