Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich

Był to ostatni ligowy weekend wszystkich grup młodzieżowych, podczas których zespoły zanotowały dwa zwycięstwa i trzy porażki. Wygrał rocznik 2003, który występuje w lidze wojewódzkiej (po raz kolejny błysnął Sroka, zdobywając kolejnego hat-trick’a w tej rundzie), przez co zajął 2. miejsce w swoich rozgrywkach. Swoje spotkanie wysoko wygrała również grupa 1 rocznika 2005, bo aż 8:0 – nie do zatrzymania był Zaworski, zdobywca aż pięciu trafień! Swoje mecze przegrały natomiast rocznik 2002 i obie grupy rocznika 2004. Szkoda szczególnie grupy 2, która przez całe rozgrywki znajdowała się w ścisłej czołówce, a po porażce z Gedanią, zakończyła rundę na 4. pozycji (mając jeszcze jeden mecz zaległy do rozegrania).

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 1. miejscu (5-1-0, bramki 29-3)

 

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
13. kolejka – Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk 1:5

Bramka: D.Domachowski

Skład Gryfa: Wika, Darga, Domachowski, Głowienka, S.Kędzior, Kołodziejski, Kwiatkowski, Mielewczyk, Miotk, Potrykus, Rynkowski oraz Banach, Czujko, M.Kędzior, Krystyniak, Patelczyk, Szyjkowski

Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 14. miejscu (1-2-10, bramki 14-39).

 

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo zakończył rundę jesienną na 4. miejscu (3-1-3, bramki 25-11).

 

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
13. kolejka – Gryf Wejherowo – FC Gowidlino 6:0

Bramki: J.Kwidziński, S.Nurczyński, S.Baranowski, N.Sroka (trzy)

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Marcin Jeżowski, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert

Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 2. miejscu (10-1-2, bramki 49-14).

 

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
13. kolejka – Gryf I Wejherowo – UKS Lider Dębogórze 1:3

Bramka: M.Lewandowski

Skład Gryfa: M.Potrykus – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – M.Puczydłowski, P.Czaja, M.Parda – S.Godziński, M.Lewandowski oraz N.Gołąbek, S.Marszała, O.Partyka, E.Kunz, J.Pisała, D.Ewald

Gryf I Wejherowo zakończył rundę jesienną na 11. miejscu w tabeli (2-3-7, bramki 23-39).

 

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
13. kolejka – Gedania Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Rompca, O.Miotk, D.Bluma – K.Mroziński, M.Szukieć, K.Gruba – M.Zielonka, D.Leja oraz K.Dymarczyk, K.Laskowski, J.Padejasek, A.Czech, M.Szatkowski

Gryf II Wejherowo (bez względu na zaległy mecz) zakończył rundę jesienną na 4. miejscu w tabeli (8-1-2, bramki 39-7).

 

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
13. kolejka – Gryf I Wejherowo – Wicher Wierzchucino 8:0

Bramki: J.Zaworski (pięć), O.Pienczyn, C.Stankiewicz, M.Nowakowski

Skład Gryfa: S.Pacanowski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, J.Zaworski oraz M.Nowakowski, J.Patelczyk, N.Szczypior, S.Szymański

Gryf I Wejherowo zakończył rundę jesienną na 6. miejscu w tabeli (7-3-4, bramki 56-36).

 

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
Gryf II Wejherowo zakończy rundę jesienną (w zależności od wyniku meczu zaległego) na miejscach 6.-9. w tabeli (3-1-6, bramki 18-47).