Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich

Tylko cztery zespoły rozegrały swoje spotkania w miniony weekend, które zakończyły się dwoma zwycięstwami żółto-czarnych, jak i dwoma porażkami. Rocznik 2002 uległ 1:5 w Starogardzie Gdańskim tamtejszemu KP, a grupa 1 rocznika 2005 przegrała w Gdyni z AP KP I 0:4. Ogromne wygrana padła łupem grupy 1 rocznika 2004, który rozgromił w Sopocie zespół Unii aż 11:0 a rocznik 2003, występujący w lidze wojewódzkiej, pewnie ograł na wyjeździe Pogoń Prabuty 4:0.

Grupa 2 rocznika 2004 i grupa 2 rocznika 2005 nie rozegrała swoich meczy, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i słaby stan boiska na Wzgórzu Wolności. Te spotkania powinny zostać jednak rozegrane jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 1. miejscu

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
12. kolejka – KP Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 5:1

Bramka: S.Potrykus

Skład Gryfa: Wika, Darga, Domachowski, Głowienka, S.Kędzior, Kołodziejski, Kwiatkowski, Mielewczyk, Miotk, Potrykus, Szyjkowski oraz Banach, Czujko, M.Kędzior, Krystyniak, Patelczyk, Ruszewski, Sobecki

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo zakończył rundę jesienną na 4. miejscu

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
12. kolejka – Pogoń Prabuty – Gryf Wejherowo 0:4

Bramki: S.Nurczyński (dwie), N.Sroka (dwie)

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński DAWID, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
12. kolejka – Unia Sopot – Gryf I Wejherowo 0:11

Bramki: M.Puczydłowski (pięć), M.Lewandowski (cztery), P.Czaja, J.Szcześniak

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – M.Puczydłowski, P.Czaja, O.Partyka – S.Godziński, M.Lewandowski oraz O.Partyka, E.Kunz

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
12. kolejka – Gryf II Wejherowo – GAP Sparta     mecz został odwołany ze względu na zły stan boiska

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
12. kolejka – AP KP I Gdynia – Gryf I Wejherowo 4:0 (2:0)

Skład Gryfa: S.Pacanowski,N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, P. Elandt, A. Jędrzejewski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
11. kolejka – Gryf II Wejherowo – Jaguar Gdańsk     mecz został odwołany ze względu na zły stan boiska