Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich

Kolejny bardzo dobry weekend za wejherowskimi juniorami, którzy odnotowali cztery zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

Rocznik 2003 występujący w lidze wojewódzkiej pewnie ograł SWMP Pokolenia Lechii Gdańsk 3:0, a dwie kolejne bramki dopisał sobie rozgrywający świetną rundę, Nikodem Sroka. Najmłodsze drużyny z rocznika 2005 wygrały oba swoje spotkania: grupa 1 pokonała Konsal Sławoszyno 6:2 a grupa 2 Karlikowo Sopot 4:3. Z kolei grupa 1 rocznika 2004 zremisowała 1:1 z Zatoką 95 Puck, a grupa 2 urządziła sobie mocne strzelanie, wygrywając na wyjeździe z KS Sulmin aż 12:0. Jedyną porażkę zanotowali zawodnicy drużyny z rocznika 2002 – 0:4 z Chojniczanką 1930 Chojnice.

Poniżej szczegóły wszystkich spotkań.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 1. miejscu

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – Chojniczanka 1930 Chojnice 0:4

Skład Gryfa: Wika, Darga, Domachowski, Głowienka, Kędzior, Kołodziejski, Kwiatkowski, Mielewczyk, Miotk, Potrykus, Rynkowski oraz Patelczyk, Banach, Czujko, Krystyniak, Kunowski, Szyjkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – SWMP Pokolenia Lechii Gdańsk 3:0

Bramki: N.Sroka (dwie), J.Kreft

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Stolc Kacper, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo zakończył rundę jesienną na 4. miejscu

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
11. kolejka – Gryf I Wejherowo – Zatoka 95 Puck 1:1

Bramka: P.Czaja

Skład Gryfa: M.Potrykus – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – M.Puczydłowski, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, M.Lewandowski oraz O.Partyka, J.Pisała, E.Kunz

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
11. kolejka – KS Sulmin – Gryf II Wejherowo 0:12

Bramki: K.Mroziński (cztery), K.Laskowski (trzy), D.Leja (dwie), M.Zielonka (dwie), J.Rompca

Skład Gryfa: M.Pawłowski – J.Rompca, O.Miotk, K.Gruba – K.Mroziński, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Laskowski oraz B.Grzenia, D.Bluma, J.Padejasek, A.Czech, D.Leja, K.Dymarczyk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
11. kolejka – Gryf I Wejherowo – Konsal Sławoszyno 6:2

Bramki: K. Bołtrukanis (trzy), N. Szreder, S.Szymański, B. Labudda

Skład Gryfa: S.Pacanowski,N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, P. Elandt

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
10. kolejka – Karlikowo Sopot – Gryf II Wejherowo 3:4

Bramki: P. Mielke (trzy), K. Jeziorek

Skład Gryfa: M. Miller, K. Świątek, J. Pałubiak, N. Klein, K. Słowi, P. Burda, K. Jeziorek, P. Mielke, D. Kruk, P. Pupell, M. Dakus,D. Pyszka, K. Lipiec, O. Łuczak