Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich

Festiwal strzelecki urządziły sobie obie ekipy z rocznika 2003, wygrywając kolejno 8:0 i aż 14:1. Pozostałe drużyny zanotowały dwa zwycięstwa i cztery porażki.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
3. kolejka – Bałtyk II Gdynia – Gryf Wejherowo 2:4

Bramki: B.Gowiński (dwie), K.Baranowski, bramka samobójcza

Skład Gryfa: Błędzki, Kątny, Formella, Solarczyk, Otrocki, Pilarski, Baranowski, Gwizdalski, Koszałka, Krauze, Gowiński oraz Baran, Bystrzanowski, Czaja, Dakus, Neumuller

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
4. kolejka – Gryf Wejherowo – Pogoń Lębork 0:2

Skład Gryfa: Wika – Czujko, Domachowski, M.Kędzior, S.Kędzior, Kołodziejski, Kwiatkowski, Mielewczyk, Miotk, Rynkowski, Szyjkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
4. kolejka – Gryf Wejherowo – Portowiec Gdańsk 8:0

Bramki: J.Kreft (dwie), M.Jeżowski, N.Sroka (trzy), P.Baranowski, bramka samobójcza

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz J.Godlewski, J.Kreft

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
3. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf II Wejherowo 1:14

Bramki: K.Stolc (trzy), M.Grubba (cztery), J.Wika (dwie), D.Kwidziński (dwie), M.Janus (dwie), W.Potrykus

Skład Gryfa: Maciejewski – Dublinowski, Frankowski, Grubba, Janus, D.Kwidziński, Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, Stolc, Wika oraz Sobczak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
4. kolejka – Gryf I Wejherowo – LZS Bojano 1:3

Bramka: M.Lewandowski

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Szcześniak, K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała – P.Czaja, S.Godziński, E.Kunz – M.Lewandowski oraz M.Potrykus, S.Radtke, J.Pisała, O.Partyka, N.Gołąbek

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
4. kolejka – Jaguar Gdańsk – Gryf II Wejherowo 1:4

Bramki: K.Laskowski, M.Zielonka, D.Bluma, K.Dymarczyk

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, J.Rompca, D.Bluma – J.Padejasek, A.Czech, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Laskowski oraz B.Grzenia, M.Szukieć, K.Dymarczyk, D.Leja

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
4. kolejka – Gryf I Wejherowo – Orkan I Rumia 5:6

Bramki: J.Zaworski, N.Szreder, S.Szymański, J.Paczkowski (dwie)

Skład Gryfa: Pacanowski, Elandt, Paczkowski, Pienczyn, Stankiewicz, Szczypior, Szreder, Szymański, Zaworski oraz Bołtrukanis, Chudziak, Labudda, Nowakowski, Patelczyk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
3. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gedania I Gdańsk 0:8

Skład Gryfa: Pasikowski, Bizewski, Burda, Hallmann, Jeziorek, Klein, Lipiec, Mielke, Słowi oraz Browarczyk, Miller, Spigarski, Stawowski