Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich (09/10.09)

 

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
4. kolejka – Start Miastko – Gryf Wejherowo 3:3 (0:3)

Bramki: K.Kwiatkowski, S.Potrykus, D.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz P.Kołodziejski, J.Banach, D.Domachowski, K.Krystyniak, D.Patelczyk

Trener: Wojciech Bork

Centralina Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
4. kolejka – Gryf Wejherowo – Włókniarz 1925 Kalisz 5:1 (4:1)

Bramki: M.Formella, N.Sroka (dwie), J.Kwidziński, M.Mycio

Skład Gryfa: A.Maciejewski, O.Kątny, P.Baranowski, N.Sroka, Mikołaj Formella, J.Kreft, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz S.Flis, M.Jeżowski, B.Ustrowski, A.Szymikowski, S.Nurczyński, M.Kobiela

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
6. kolejka – Gryf II Wejherowo – Radunia II Stężyca 0:8 (0:4)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, K.Spigarski, R.Naczke, B.Cisło, P.Staszewski, J.Pałubiak, M.Pranszke, S.Wolański oraz M.Chodubski, K.Słowi, G.Mufel, S.Rzeźnikowski, D.Kruk, O.Tempski, D.Domski

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
3. kolejka – PKS Jastarnia – Gryf Wejherowo 5:3 (3:2)

Bramki: M.Plichta, J.Mróz, N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, J.Kałuski, P.Jancewicz, A.Marszałkowski, N.Lenczewski, A.Duda, J.Markuszewski, P.Biniek oraz D.Plichta, O.Sztygiel, O.Krauze, M.Plichta, N.Smykowski

Trener: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
3. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf II Wejherowo 2:12 (0:10)

Bramki: M.Borski, M.Biliński (trzy), D.Konkol (dwie), T.Kowalewski (dwie), K.Nowak, J.Marszałkowski,, J.Plotzki, M.Grubba

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, K.Nowak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, K.Klimczak, D.Konkol oraz O.Kowalczyk, K.Pozański, J.Plotzki, S.Woś, B.Małolepszy, M.Grubba

Trener: Wojciech Wasiek, Marcin Funk