Wyniki spotkań w rozgrywkach juniorskich (02/03.09)

W sobotę cztery zespoły młodzieżowe zdobyły łącznie zaledwie cztery punkty, ale na uwagę i słowa pochwały zasługują zawodnicy z rocznika 2003, którzy w trzecim meczu CLJ zgarnęli komplet punktów w meczu z Chemikiem Bydgoszcz.

Grupa 1 rocznika 2006 musiała uznać wyższość rówieśników z Gniewina, a grupa 2 podzieliła się punktami z UKS Jedynką Reda. Wysokiej porażki doznali natomiast gracze grupy 2 z rocznika 2005: w Gdańsku wysoko przegrali z Jaguarem II.

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
3. kolejka – Gryf Wejherowo – Czarni Pruszcz Gdański 1:2 (1:0)

Bramka: F.Kątny

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, O.Formella, D.Rietz, M.Koszałka, M.Otrocki, K.Hański, M.Markowski oraz C.Sawczuk, K.Małolepszy, M.Gwizdalski, P.Baran, O.Tabisz

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
3. kolejka – Gryf Wejherowo – Lechia II Gdańsk 1:3 (0:2)

Bramka: D.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Kwidziński oraz D.Patelczyk, P.Kołodziejski, D.Ruszewski, J.Banach, G.Padzik, K.Krystyniak, D.Lessnau

Trener: Wojciech Bork

Centralina Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
3. kolejka – Chemik Bydgoszcz – Gryf Wejherowo 1:2 (0:0)

Bramki: J.Kwidziński, J.Kreft

Skład Gryfa: S.Flis – O.Kątny, P.Baranowski, N.Sroka, M.Formella, M.Mycio, M.Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski, M.Kobiela oraz A.Maciejewski, S.Baranowski, M.Jeżowski, J.Kreft, M.Frankowski, W.Potrykus, S.Nurczyński

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
5. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf Wejherowo 2:13 (1:10)

Bramki: D.Płotek, J.Zaworski (cztery), P.Elandt (dwie), K.Jeziorek, P.Mielke, N.Szreder (dwie), O.Pienczyn, bramka samobójcza

Skład Gryfa: S.Pacanowski, K.Jeziorek, J.Zaworski, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, J.Świątek oraz P.Mielke, B.Malinowski, D.Płotek, M.Dakus,

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
5. kolejka – Jaguar II Gdańsk – Gryf II Wejherowo 5:0

Skład Gryfa: F.Pasikowski, K.Spigarski, R.Naczke, B.Cisło, D.Kruk, P.Staszewski, D.Bargański, M.Chodubski, D.Domski oraz P.Burda, K.Słowi, M.Pranszke, S.Wolański

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
2. kolejka – Gryf Wejherowo – Stolem Gniewino 0:2

Skład Gryfa: S.Smuniewski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Mróz, N.Lenczewski, A.Duda, J.Markuszewski, A.Marszałkowski oraz O.Krauze, O.Sztygiel, N.Smykowski, M.Plichta, D.Plichta

Trener: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
2. kolejka – Gryf II Wejherowo – UKS Jedynka Reda 1:1

Bramka: N.Dąbrowski

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, K.nowak, T.Kowalewski, K.Klimczak, J.Plotzki, D.Konkol oraz O.Kowalczyk, K.Pozański, J.Marszałkowski, S.Woś, B.Małolepszy, N.Dąbrowski, M.Grubba

Trener: Wojciech Wasiek, Marcin Funk