Wyniki spotkań młodzieżowych (28/29.10)

Cztery zwycięstwa, dwie porażki i dwa mecze odwołane – tak prezentuje się bilans spotkań wejherowskiej młodzieży po minionym weekendzie.

Bardzo ważne i cenne zwycięstwo odniósł rocznik 2003, który praktycznie zapewnił sobie już utrzymanie w rozgrywkach CLJ U-15 „Grupa B”. Zwycięską ścieżką w dalszym ciągu kroczą gracze rocznika 2004 (wygrana we Władysławowie) oraz grupa 2 rocznika 2006 (kolejny pogrom, tym razem z Gedanią II, pięć bramek Plotzkiego). Mecz na swoją korzyść rozstrzygnęła również grupa 1 najmłodszego rocznika, która pokonała Kaszubię Starzyno.

Tym razem nie udało się zdobyć punktów rocznikowi 2005 – obie ekipy przegrały swoje spotkania w stosunku 0:3.

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk – w dn. 29.10 br. mecz odwołany ze względu na zły stan boiska

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk – w dn. 29.10 br. mecz odwołany ze względu na zły stan boiska

Trener: Wojciech Bork

Centralna Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
11. kolejka – Włókniarz 1925 Kalisz – Gryf Wejherowo 1:3 (0:2)

Bramki: N.Sroka (dwie), S.Nurczyński

Skład Gryfa: S.Flis – S.Baranowski, O.Kątny, P.Baranowski, N.Sroka, Mikołaj Formella, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński, S.Nurczyński oraz A.Maciejewski, H.Kozłowski, M.Jeżowski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, A.Szymikowski, J.Godlewski

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
10. kolejka – MKS Władysławowo – Gryf Wejherowo 1:4 (1:2)

Bramki: M.Puczydłowski, K.Dymarczyk (dwie), D.Bluma

Skład Gryfa: B.Grzenia – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma, O.Partyka, M.Szukieć, P.Czaja, J.Rompca, M.Puczydłowski, K.Dymarczyk, D.Leja oraz J.Pisała, D.Podolski, M.Potrykus, A.Czech, S.Godziński, K.Lawer, K.Chmielewski

Trenerzy: Maciej Szymański, Tomasz Albecki

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
13. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf Wejherowo 3:0

Skład Gryfa:

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
13. kolejka – Olimpia Osowa – Gryf II Wejherowo 3:0 (2:0)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – M.Chodubski, P.Burda, G.Mufel, B.Cisło, D.Kruk, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski oraz S.Rzeźnikowski, K.Spigarski, K.Słowi, P.Puppel, P.Staszewski, K.Wieczorek, S.Wolański

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
10. kolejka – Gryf Wejherowo – Kaszubia Starzyno 3:0 (2:0)

Bramki: bramka samobójcza, N.Lenczewski, J.Bukowiecki (rzut karny)

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, A.Marszałkowski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz K.Pranczk, J.Bukowiecki, M.Plichta, D.Plichta, O.Potrykus, N.Smykowski, O.Krauze

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
10. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gedania II Gdańsk 11:1 (5:1)

Bramki: S.Woś, J.Plotzki (pięć), K.Klimczak (dwie), D.Konkol, M.Borski, N.Dąbrowski

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak oraz N.Dąbrowski, Ł.Przekwas, S.Woś, O.Kowalczyk, K.Pozański, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.