Wyniki spotkań młodzieżowych (21/22.10)

Jak do tej pory to był chyba najbardziej udany weekend wejherowskich drużyn młodzieżowych. Na siedem spotkań (najstarsza drużyna pauzowała) aż pięć zakończyło się zwycięstwami gryfitów, a jedynie dwukrotnie doznali porażek. Warto zaznaczyć, że w każdym spotkaniu był wyraźna przewaga jednej z drużyn, bowiem podczas tych siedmiu konfrontacji ani razu obie drużyny nie strzeliły bramek.

Do ogromnych wygranych przyczyniły się grupa 1 rocznika 2005 i grupa 2 rocznika 2006, które wręcz zmiotły swoich przeciwników wygrywając kolejno 18:0 z MKS-em Władysławowo (dom) i 14:0 z Cisową Gdynia (wyjazd). Ci ostatni w dalszym ciągu przewodzą tabeli swoich rozgrywek!

Z mniejszym dorobkiem bramkowym, ale również pewnie i zdecydowanie swoje spotkania wygrywały grupa 1 rocznika 2006 (3:0 z GKS-em Linia) oraz rocznik 2004 (4:0 nad Wichrem Wierzchucino), który zanotował już 8. kolejne ligowe zwycięstwo i jest liderem swojej grupy. Bardzo ważne, w kontekście utrzymania w CLJ U-15, zwycięstwo odniósł rocznik 2003, który w meczach rewanżowych prezentuje się zdecydowanie lepiej. Dodatkowo pod koniec tego spotkania bramkarz Flis wybronił „jedenastkę” przyjezdnych.

„Na tarczy” musieli tym razem wrócić juniorzy młodsi (porażka w Gdańsku z Gedanią 4:0) oraz grupa 2 rocznika 2005, która na własnym, jakże ciężkim boisku, musiała uznać wyższość Polonii Gdańsk (0:5).

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
10. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
10. kolejka – Gedania Gdańsk – Gryf Wejherowo 4:0 (1:0)

Skład Gryfa: D.Patelczyk – D.Pilarski, B.Neumiller, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński oraz R.Wika, K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, J.Banach, D.Darga, K.Krystyniak, J.Rudziński

Trener: Wojciech Bork

Centralna Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
10. kolejka – Gryf Wejherowo – Chemik Bydgoszcz 2:0 (2:0)

Bramki: Mikołaj Formella, J,Kreft

Skład Gryfa: S.Flis – S.Baranowski, O.Kątny, P.Baranowski, N.Sroka, Mikołaj Formella, J.Kreft, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński oraz A.Maciejewski, M.Jeżowski, M.Wiśniewski, M.Skrzypiński, S.Nurczyński, W.Szwocha, J.Godlewski

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
9. kolejka – Gryf Wejherowo – Wicher Wierzchucino 4:0 (1:0)

Bramki: K.Laskowski, M.Zielonka, M.Puczydłowski (dwie)

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, O.Miotk, D.Bluma, K.Mroziński, K.Laskowski, J.Rompca, P.Czaja, M.Zielonka, K.Gruba, K.Dymarczyk oraz B.Grzenia, A.Czech, M.Szukieć, M.Szatkowski, M.Lewandowski, D.Podolski, M.Puczydłowski, J.Padejasek

Trenerzy: Maciej Szymański, Tomasz Albecki

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
12. kolejka – Gryf Wejherowo – MKS Władysławowo 18:0 (8:0)

Bramki: P.Elandt (cztery), J.Zaworski (sześć), K.Jeziorek (trzy), O.Pienczyn, K.Bołtrukanis (trzy), D.Płotek

Skład Gryfa: S.Pacanowski – J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, S.Szymańśki, D.Płotek oraz P.Mielke, K.Jeziorek, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
12. kolejka – Gryf II Wejherowo – Polonia Gdańsk 0:5 (0:1)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – S.Rzeźnikowski, K.Spigarski, B.Cisło, P.Staszewski, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski, S.Wolańśki oraz P.Puppel, M.Chodubski, K.Słowi, D.Kruk, O.Tempski, K.Wieczorek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
9. kolejka – GKS Linia – Gryf Wejherowo 0:3 (0:1)

Bramki: J.Mróz, A.Marszałkowski, N.Lenczewski

Skład Gryfa: G.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, K.Pranczk, J.Bukowiecki, J.Kałuski, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz O.Krauze, P.Biniek, O.Potrykus, N.Smykowski, D.Plichta, P.Jancewicz

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
9. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf II Wejherowo 0:14 (0:8)

Bramki: D.Konkol (dwie), M.Biliński (dwie), M.Borski, G.Marat, J.Marszałkowski, K.Nowak (dwie), J.Caruana, J.Plotzki (trzy), K.Klimczak

Skład Gryfa: A.Sokół – N.Dąbrowski, M.Borski, M.Biliński, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol,  K.Nowak, K.Pozański oraz Ł.Przekwas, J.Plotzki, S.Woś, K.Klimczak, O.Kowalczyk, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.