Wyniki spotkań młodzieżowych (14/15.10)

Cztery porażki i cztery zwycięstwa – w ten sposób zaprezentowali się młodzi, żółto-czarni zawodnicy podczas minionego weekendu.

Trzy najstarsze ekipy musiały przełknąć gorycz porażki: juniorzy starsi i młodsi przegrali swoje mecze z Chojniczanką 1930 Chojnice a gracze występujący w CLJ U-15 w Popowie minimalnie przegrali z Lechem Poznań. W tej ostatniej ekipie ewidentnie widać spory progres w porównaniu do pierwszych kolejek tych rozgrywek (przykładowo pierwszy mecz z lechitami przegrany 1:10). Porażki w Gdańsku z Moreną doznała jeszcze grupa 1 rocznika 2005.

Grupa 2 rocznika 2005 zwyciężyła w Gdyni z Cisową różnicą jednej bramki. Natomiast obie grupy rocznika 2006 i rocznik 2004 pewnie i wysoko wygrały swoje spotkania, dodatkowo rocznik 2004 i grupa 2 rocznika 2006 utrzymały pierwsze miejsca w swoich rozgrywkach.

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
9. kolejka – Gryf Wejherowo – Chojniczanka 1930 Chojnice 1:5 (1:5)

Bramka: S.Krauze

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Czaja, K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Rietz, M.Otrocki, K.Hański oraz Ł.Potrykus, Ł.Krampa, O.Tabisz

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
9. kolejka – Gryf Wejherowo – Chojniczanka 1930 Chojnice 1:3 (1:0)

Bramka: D.Pilarski

Skład Gryfa: D.Patelczyk – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński, J.Rudziński (czerwona kartka w 80′) oraz K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, D.Darga, G.Padzik

Trener: Wojciech Bork

Centralina Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
9. kolejka – KKS Lech Poznań – Gryf Wejherowo 1:0 (1:0)

Skład Gryfa: S.FLis – P.Baranowski, S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, Mikołaj Formella, J.Kreft, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz oraz A.Maciejewski, H.Kozłowski, D.Mielke, M.Chełminiacki, W.Potrykus, S.Nurczyński, J.Godlewski

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
8. kolejka – GKS Linia – Gryf Wejherowo 0:6 (0:4)

Bramki: K.Mroziński, K.Laskowski, J.Padejasek, D.Leja (dwie), M.Zielonka

Skład Gryfa: M.Pawłowski – D.Bluma, A.Czech, O.Miotk, K.Laskowski, J.Padejasek, K.Dymarczyk, K.Karbownik, M.Lewandowski, K.Mroziński, M.Szukieć oraz M.Szatkowski, M.Zielonka, K.Lawer, S.Marszała, D.Leja, O.Partyka, S.Godziński, B.Grzenia

Trenerzy: Tomasz Albecki, Maciej Szymański

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
11. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf Wejherowo 1:2 (0:1)

Bramki: O.Pienczyn (rzut karny), P.Mielke

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Mielke, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, D.Płotek oraz K.Jeziorek, S.Szymański, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
11. kolejka – Morena Gdańsk – Gryf II Wejherowo 6:0 (4:0)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – S.Rzeźnikowski, K.Spigarski, K.Słowi, B.Cisło, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski, S.Wolański oraz M.Chodubski, G.Mufel, P.Puppel, D.Kruk, O.Tempski, K.Wieczorek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
8. kolejka – Gryf Wejherowo – KTS-K Luzino 5:2 (3:1)

Bramki: M.Plichta (dwie), J.Mróz (dwie), N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz K.Pranczk, D.Plichta, J.Bukowiecki, O.Krauze, N.Smykowski, M.Plichta

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
8. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP Gdynia 5:0 (5:0)

Bramki: J.Plotzki, K.Klimczak (dwie), M.Biliński, Ł.Przekwas

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak oraz N.Dąbrowski, Ł.Przekwas, S.Woś, O.Kowalczyk, K.Pozański, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.