Wyniki spotkań młodzieżowych (07/08.10)

Dwa zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki – tak prezentuje się bilans spotkań młodzieżowych po minionym weekendzie.

Dwa najstarsze roczniki przegrały w Gdyni z Bałtykiem, kolejno 1:2 i 0:5. Dodatkowo juniorzy starsi cała drugą połowę musieli grać w osłabieniu, gdyż Ksawery Solarczyk został ukarany czerwoną kartką. Dobrze, mimo porażki, zaprezentowali się również gracze występujący w CLJ U-15 – do przerwy remisowali bezbramkowo w Szczecinie z AP Pogonią, jednak w drugiej połowie gospodarze znaleźli czterokrotnie drogę do bramki wejherowian. Zwycięstwo w iście hokejowym stylu (7:5) zanotowała grupa 1 rocznika 2005 a czterema bramkami popisał się Jerzy Zaworski. Z kolei grupa 2 tego rocznika zremisowała 2:2 z GTS-em Pruszcz Gdański. Najmłodsze drużyny z rocznika 2006 zaprezentowały się w kratkę: grupa 1 odniosła porażkę w Choczewie, a grupa 2 wręcz zdemolowała (7:0) Koronę Żelistrzewo.

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
8. kolejka – Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 2:1 (2:0)

Bramka: M.Koszałka

Skład Gryfa: M.Jakubowski, K.Solarczyk (czerwona kartka w 45. min), K.Czaja, K.Małolepszy, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, D.Rietz, M.Koszałka, M.Otrocki, M.Markowski oraz Ł.Potrykus, K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, B.Gowiński, P.Baran, O.Tabisz

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
8. kolejka – Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 5:0 (0:0)

Skład Gryfa: R.Wika, B.Neumiller, D.Pilarski, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, K.Kwiatkowski, J.Banach, D.Darga, G.Padzik

Trener: Wojciech Bork

Centralina Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (rocznik 2003):
8. kolejka – AP Pogoń Szczecin – Gryf Wejherowo 4:0 (0:0)

Skład Gryfa: S.Flis – S.Baranowski, O.Kątny, P.Baranowski, N.Sroka, Mikołaj Formella, J.Kreft, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński oraz A.Maciejewski, H.Kozłowski, M.Jeżowski, M.Wiśniewski, W.Potrykus, S.Nurczyński, J.Godlewski

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
10. kolejka – Gryf Wejherowo – Kaszuby Połchowo 7:5 (4:1)

Bramki: K.Jeziorek, J.Zaworski (cztery), J.Świątek, P.Mielke

Skład Gryfa: S.Pacanowski, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, S.Szymańśki, D.Płotek oraz P.Mielke, K.Jeziorek, A.Jędrzejewski, J.Świątek

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
10. kolejka – Gryf II Wejherowo – GTS Pruszcz Gdański 2:2 (1:1)

Bramki: R.Naczke, D.Domski

Skład Gryfa: F.Pasikowski, S.Rzeźnikowski, K.Spigarski, B.Cisło, D.Kruk, P.Staszewski, R.Naczke, D.Domski oraz M.Chodubski, K.Słowi, G.Mufel, P.Puppel, O.Tempski, K.Wieczorek, S.Wolański

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
7. kolejka – Latarnik Choczewo – Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)

Bramka: N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, K.Pranczk, P.Biniek, J.Kałuski, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz D.Plichta, J.Bukowiecki, P.Jancewicz, O.Potrykus, N.Smykowski, O.Krauze

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf II Wejherowo 0:7 (0:1)

Bramki: K.Nowak, M.Borski, M.Biliński (dwie), K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Plotzki

Skład Gryfa: A.Sokół, N.Dąbrowski, M.Borski, M.Biliński, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak, K.Pozański oraz Ł.Przekwas, J.Plotzki, S.Woś, K.Klimczak, O.Kowalczyk, B.Małolepszy

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.