Wyniki spotkań juniorskich (09/10.06)

 

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior „sportbm” (roczniki 1999/2000/2001):
25. kolejka – Gryf Wejherowo – Drutex-Bytovia Bytów 1:2 (1:2)

Bramka: C.Sawczuk

Skład Gryfa: Ł.Potrykus – M.Markowski, K.Czaja, S.Sawczuk, S.Krauze, F.Kątny, Ł.Krampa, O.Formella, D.Pilarski, P.Baran, D.Wierciszewski oraz K.Lubiewski, K.Baranowski, M.Otrocki, O.Tabisz

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy „sportbm” (roczniki 2001/2002):
25. kolejka – Gryf Wejherowo – Drutex-Bytovia Bytów 5:1

Bramki: D.Kwidziński (cztery), K.Trocki

Skład Gryfa: R.Wika – W.Jarosz, B.Neumiller, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński oraz D.Patelczyk, J.Morga, K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, G.Padzik, K.Krystyniak, W.Droździel

Trener: Wojciech Bork

Centralna Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (RW) (rocznik 2003):
14. kolejka – Football Academy Szczecin – Gryf Wejherowo 7:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, Mikołaj Formella, Michał Formella, M.Wiśniewski, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski, M.Kobiela oraz D.Brzeziński, J.Kreft, B.Ustrowski, M.Chełminiacki, W.Potrykus, M.Sajka

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
21. kolejka – Gryf Wejherowo – MKS Władysławowo 5:1 (2:1)

Bramki: K.Lawer (dwie), D.Bluma (dwie), J.Rompca

Skład Gryfa: D.Brzeziński – J.Padejasek, D.Bluma, M.Zielonka, K.Gruba, A.Czech, K.Mroziński, K.Lawer, D.Podolski, K.Laskowski, K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, O.Partyka, J.Rompca, D.Ewald, S.Marszała, J.Pisała, M.Potrykus

Trenerzy: Tomasz Albecki, Maciej Szymański

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
28. kolejka – Gryf Wejherowo – MKS Orkan Rumia 4:0 (1:0)

Bramki: N.Szreder, P.Elandt (dwie), J.Zaworski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, S.Wolański, O.Pienczyn, D.Płotek, D.Domski, N.Szreder oraz P.Burda, B.Cisło, K.Bork, B.Labudda, P.Mielke

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
21. kolejka – Kaszubia Starzyno – Gryf Wejherowo 3:5 (1:3)

Bramki: P.Biniek, N.Lenczewski (dwie), J.Mróz, J.Markuszewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Bukowiecki, M.Plichta, P.Biniek, J.Kałuski, D.Plichta, K.Pranczk, I.Nagel, N.Lenczewski oraz J.Mróz, A.Marszałkowski, O.Krauze, O.Potrykus, N.Smykowski, J.Markuszewski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
21. kolejka – Gedania II Gdańsk – Gryf II Wejherowo 0:12 (0:5)

Bramki: D.Konkol (dwie), T.Kowalewski (dwie), Ł.Przekwas (trzy), J.Plotzki (dwie), O.Kowalczyk (dwie), P.Płocki

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, S.Woś, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, Ł.Przekwas, O.Kowalczyk, K.Pozański oraz N.Dąbrowski, P.Płocki, J.Plotzki, M.Grubba, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.