Wyniki spotkań zespołów juniorskich (23/24.09)

Bardzo udany weekend dla wejherowskich drużyn młodzieżowych – aż pięć ekip zwycięsko zakończyło swoje spotkania a zaledwie dwie drużyny odniosły porażki.

Do zera swoje spotkania wygrali juniorzy starsi (3:0 z Karolem Pęplino), C2 Tramkparz (6:0 ze Sztormem Mosty) oraz najmłodsze dwa zespoły: grupa 1 D1 Młodzik (2:0 z KTS-K Lew Lębork) oraz grupa 2 D1 Młodzik (9:0 z Jaguarem III Gdańsk). Z kolei 5:1 juniorzy młodsi ograli na wyjeździe Jantar Ustka.

Obie ekipy z rocznika 2005 musiały uznać wyższość swoich przeciwników: grupa 1 przegrała 1:4 z Zatoką 95 Puck, a grupa 2 0:7 z KS-em Sulmin

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior (roczniki 1999/2000/2001):
6. kolejka – Gryf Wejherowo – Karol Pęplino 0:3 (0:2)

Bramki: M.Markowski (dwie), K.Czaja

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Czaja, K.Bystrzanowski, S.Krauze, F.Kątny, M.Gwizdalski, O.Formella, M.Otrocki, K.Hański, M.Markowski oraz K.Gustowski, Ł.Krampa, B.Gowiński, P.Baran, O.Tabisz

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2001/2002):
6. kolejka – Jantar Ustka – Gryf Wejherowo 1:5 (1:1)

Bramki: K.Trocki, J.Rudziński, D.Kwidziński, S.Potrykus (dwie)

Skład Gryfa: R.Wika – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, P.Kołodziejski, J.Banach, G.Padzik

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
5. kolejka – Gryf Wejherowo – Sztorm Mosty 6:0 (5:0)

Bramki: M.Zielonka, D.Leja (dwie), K.Gruba, K.Karbownik, K.Dymarczyk

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, O.Miotk, D.Bluma, M.Szatkowski – J.Rompca, P.Czaja, M.Zielonka, M.Parda – K.Dymarczyk, D.Leja oraz B.Grzenia, O.Partyka, J.Pisała, M.Potrykus, A.Czech, S.Godziński, K.Lawer, D.Podolski, K.Gruba

Trenerzy: Maciej Szymański, Tomasz Albecki

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
8. kolejka – Gryf Wejherowo – Zatoka 95 Puck 1:4 (1:2)

Bramka: K.Bołtrukanis

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Mielke, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, D.Płotek, J.Świątek oraz K.Jeziorek, B.Labudda, M.Dakus

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
8. kolejka – Gryf II Wejherowo – KS Sulmin 0:7 (0:3)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – S.Rzeźnikowski, G.Mufel, B.Cisło, D.Kurk, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski, S.Wolański oraz P.Burda, K.Słowi, P.Staszewski, K.Wieczorek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
5. kolejka – KTS-K Lew Lębork – Gryf Wejherowo 0:2

Bramki: 

Skład Gryfa: 

Trener: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
5. kolejka – Jaguar III Gdańsk – Gryf II Wejherowo 0:9

Bramki: 

Skład Gryfa: 

Trener: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.