Wyniki spotkań grup młodzieżowych (30/31.03)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

17. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

17. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

16. kolejka – Cartusia Kartuzy – Gryf Wejherowo 0:4 (0:1)

Bramki: K.Dymarczyk, D.Bluma, M.Zdziebłowski, J.Pisała

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, M.Szukieć, D.Bluma, M.Szatkowski – K.Ronowski, P.Czaja, J.Rompca, K.Dymarczyk – K.Lawer, D.Leja oraz M.Zdziebłowski, K.Laskowski, J.Pisała, D.Ewald

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

13. kolejka – Gryf Wejherowo – Arka II Gdynia     (goście nie przyjechali; walkower 0:3)

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

16. kolejka – Zatoka 95 Puck – Gryf II Wejherowo 1:1 (0:1)

Bramka: J.Plotzki

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, K.Pranczk, J.Plotzki, D.Konkol, K.Nowak, M.Grubba oraz K.Klimczak, M.Plichta, O.Kowalczyk, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

13. kolejka – Morena Gdańsk – Gryf I Wejherowo 0:9 (0:5)

Bramki: P.Płocki (dwie), N.Lenczewski (trzy), I.Nagel (dwie), P.Biniek (dwie)

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, N.Dąbrowski, S.Woś, P.Płocki, J.Kałuski, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski oraz B.Bodziszewski, P.Biniek, D.Plichta, O.Krauze, X.Baicki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

16. kolejka – Gryf II Wejherowo – LZS I Bojano 5:1 (5:0)

Bramki: M.Dylak (dwie), D.Kupc, S.Bieńkowski, P.Madej

Skład Gryfa: E.Kwidziński – P.Madej, M.Topp, M.Dylak, S.ZIemann, M.Wargowski, R.Blok, S.Bieńkowski, D.Kupc oraz T.Łeppek, K.Erazmus, K.Osiecki, A.Żmich, J.Krefta, K.Jamróz, C.Marzejon, J.Stemplewski, F.Kaczykowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

19. kolejka – UKS Jedynka II Reda – Gryf I Wejherowo 0:5

Bramki:

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, P.Bojke, N.Lemke, O.Sychowski, J.Konkol, M.Pruc, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, H.Jankuniec, M.Tarnowski, S.Błażejewicz, A.Razumienko, S.Janiec, J.Białk, O.Rychert

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.