Wyniki spotkań grup młodzieżowych (29/30.09)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia J 1:2 (0:1)

Bramka: K.Baranowski

Skład Gryfa: R.Wika – K.Solarczyk, M.Czujko, S.Kędzior, D.Pilarski, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, O.Formella, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, J.Morga, G.Padzik, J.Banach, K.Krystyniak

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia 0:4 (0:1)

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Wiśniewski, Ł.Stolz, J.Kwidzińśki, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, D.Kwidziński, B.Ustrowski, W.Potrykus, S.Nurczyński, M.Grubba, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – GAP Sparta 2:0 (0:0)

Bramki: K.Ronowski, K.Gruba

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, O.Miotk, D.Bluma, M.Szatkowski – M.Zdziebłowski, P.Czaja, K.Lawer, K.Dymarczyk – K.Laskowski, D.Leja oraz K.Gruba, M.Parda, K.Ronowski, M.Zielonka, A.Czech, J.Rompca, K.Mroziński

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
6. kolejka – Gryf I Wejherowo – KTS-K II Luzino 4:3 (3:1)

Bramki: J.Zaworski (dwie), P.Elandt, D.Płotek

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Domski, P.Bochentyn oraz B.Labudda, S.Wolański, N.Szczypior, D.Płotek, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
7. kolejka – Gryf II Wejherowo – GKS Linia 7:0 (3:0)

Bramki: D.Konkol (pięć), M.Grubba (dwie)

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Biliński, S.Woś, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, J.Markuszewski, M.Grubba, K.Pozański oraz N.Dąbrowski, O.Potrykus

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
6. kolejka – KTS-K II Luzino – Gryf I Wejherowo 4:0 (2:0)

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, K.Pranczk, M.Plichta, J.Kałuski, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski, B.Małolepszy oraz B.Bodziszewski, P.Biniek, D.Plichta, N.Smykowski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
7. kolejka – UKS Jedynka I Reda – Gryf II Wejherowo 13:0 (7:0)

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, K.Osiecki, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, S.Bieńkowski, S.Janiec oraz K.Erazmus, J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, J.Krefta, A.Razumienko, F.Kaczykowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
8. kolejka – Gryf I Wejherowo – Iskra Gdynia 4:0 (4:0)

Bramki: S.Ziemann, N.Lemke (trzy)

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski, S.Błażejewicz oraz E.Kwidziński, F.Wachowski, M.Topp, H.Jankuniec, O.Sychowski, M.Tarnowski, M.Pruc, D.Kupc, A.Brzoskowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.