Wyniki spotkań grup młodzieżowych (27/28.10)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – Powiśle Dzierzgoń 7:2 (2:0)

Bramki: D.Kwidziński (trzy), O.Formella (dwie), F.Kątny, Ł.Mielewczyk

Skład Gryfa: R.Wika – K.Solarczyk, M.Czujko, D.Pilarski, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, O.Formella, F.Kątny, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, G.Padzik, J.Morga, K.Kwiatkowski, J.Banach

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – Radunia Stężyca 3:0 v.o.     (goście nie przyjechali na mecz)

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):
11. kolejka – SI Arka Gdynia – Gryf Wejherowo 5:1 (3:0)

Bramka: K.Dymarczyk

Skład Gryfa: D.Brzeziński – K.Karbownik, O.Miotk, D.Bluma, M.Szatkowski, M.Zdziebłowski, M.Szukieć, M.Zielonka, K.Ronowski, K.Dymarczyk, D.Leja oraz O.Partyka, K.Laskowski, K.Gruba, J.Rompca, K.Mroziński, K.Lawer, H.Kozłowski

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
10. kolejka – Gryf Wejherowo – Gdyńska AP Dąbrowa 23:1 (10:1)

Bramki: O.Buczak (cztery), P.Elandt, N.Szreder (sześć), D.Płotek, J.Zaworski (osiem), P.Bochentyn (dwie), S.Pacanowski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
11. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gdyńska AP Dąbrowa 4:0 (4:0)

Bramki: K.Klimczak, D.Konkol, T.Kowalewski, J.Markuszewski

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, K.Klimczak, T.Kowalewski, M.Plichta, D.Konkol, K.Nowak, M.Grubba oraz D.Plichta, I.Nagel, J.Markuszewski, O.Potrykus

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
10. kolejka – Polonia Gdańsk – Gryf I Wejherowo 1:4 (1:3)

Bramka: J.Mróz, P.Płocki (dwie), O.Kowalczyk

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, N.Dąbrowski, K.Pranczk, P.Biniek, J.Kałuski, N.Lenczewski, O.Kowalczyk, B.Małolepszy oraz O.Czerwionka, J.Plotzki, P.Płocki, B.Bodziszewski, O.Łuczak, O.Krauze, N.Smykowski, X.Balicki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
11. kolejka – Gryf II Wejherowo – Barca Bolszewo 2:0     (mecz rozegrany awansem dn. 19-ego września)

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
12. kolejka – Gryf I Wejherowo – Pomorzanin Gdynia 5:2 (2:0)

Bramki: J.Stemplewski, J.Konkol, S.Błażejewicz, N.Lemke, S.Ziemann

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, R.Blok, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, M.Topp, P.Bojke, H.Jankuniec, M.Tarnowski, J.Stemplewski, D.Kupc, S.Błażejewicz, A.Brzoskowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.