Wyniki spotkań grup młodzieżowych (23/24.03)

Cztery zwycięstwa oraz dwie porażki – tak prezentuje się bilans wejherowskich juniorów po minionym weekendzie.

W bardzo dobrych humorach z Rumi wracali gracze z rocznika 2005, którzy umocnili swoją pozycję wicelidera po zwycięstwie 11:3 z Orkanem. Mocnymi punktami zespołu byli szczególnie Nikodem Szreder oraz niezawodny Jerzy Zaworski, którzy zdobyli kolejno pięć i cztery bramki.

Trzy punkty padły łupem także dwóch najmłodszych ekip klubu ze Wzgórza. Grupa 2 rocznika 2007 pokonała Ejsmond Club 7:0 a grupa 2 rocznika 2006 zaaplikowała Szkółce Piłkarskiej Piki z Gdańska trzy bramki, samej tracąc zaledwie jednego gola.

W gorszych nastrojach skończyli swój mecz zawodnicy z rocznika 2004. Po bardzo wyrównanym spotkaniu, toczonym w ciężkich warunkach, ulegli minimalnie rówieśnikom z Chojnic.

Niedzielę żółto-czarni kończyli w zmiennych nastrojach. Juniorzy młodsi mimo ogromnej walki i na prawdę dobrej gry ulegli wyżej notowanej Gedanii I 1:2, przez co ich sytuacja w tabeli nadal jest mało pozytywna.

Z kolei ich starsi koledzy, występujący w rozgrywkach A1 „rozstrzelali” Kolejarza Chojnice aż 9:1, przez co utrzymali trzecią lokatę w ligowej tabeli.

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

16. kolejka – Gryf Wejherowo – Kolejarz Chojnice 9:1 (6:0)

Bramki: D.Kwidziński (trzy), S.Potrykus (dwie), M.Gwizdalski (dwie), N.Hejmowski, J.Banach

Skład Gryfa: R.Wika – J.Morga, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, F.Pieczyński, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, D.Wierciszewski, N.Hejmowski, K.Krystyniak, J.Banach

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

16. kolejka – Gryf Wejherowo – Gedania I Gdańsk 1:2 (1:1)

Bramka: M.Jeżowski

Skład Gryfa: M.Pawłowski – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Wiśniewski, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz R.Wika, D.Kwidziński, M.Mycio, B.Ustrowski, W.Potrykus, S.Nurczyński

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

15. kolejka – Gryf Wejherowo – Chojniczanka I 1930 Chojnice 0:1 (0:0)

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, D.Bluma, O.Miotk, M.Szatkowski, P.Czaja, J.Rompca, K.Dymarczyk, K.Ronowski, M.Zdziebłowski, K.Laskowski oraz D.Brzeziński, D.Podolski, K.Lawer, M.Szukieć, D.Leja, J.Padejasek, M.Parda

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

12. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf Wejherowo 3:11 (3:4)

Bramki: N.Szreder (pięć), J.Zaworski (cztery), P.Elandt, O.Pienczyn

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz D.Domski, R.Naczke, J.Świątek, D.Kruk

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

15. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP Gdynia    PAUZA

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

12. kolejka – Gryf I Wejherowo – Szkółka Piłkarska Piki Gdańsk 3:1 (3:0)

Bramki: I.Nagel, J.Kałuski, D.Plichta

Skład Gryfa: S.Smuniewski, N.Dąbrowski, K.Pranczk, S.Woś, P.Biniek, J.Kałuski, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski oraz J.Mróz, M.Plichta, D.Plichta, O.Krauze, X.Balicki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

15. kolejka – Gryf II Wejherowo     PAUZA

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

18. kolejka – Gryf I Wejherowo – Ejsmond Club 6:0

Bramki:

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, P.Bojke, N.Lemke, S.Ziemann, J.Konkol, M.Pruc, K.Piątkowski oraz H.Jankuniec, O.Sychowski, R.Blok, M.Wargowski, M.Tarnowski, J.Stemplewski, S.Bieńkowski, S.Błażejewicz

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.