Wyniki spotkań grup młodzieżowych (20/21.10)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
10. kolejka – Skotawia Dębnica Kaszubska – Gryf Wejherowo 0:3 (0:3)

Bramki: K.Baranowski (dwie), Ł.Mielewczyk

Skład Gryfa: R.Wika – D.Wierciszewski, M.Czujko, D.Pilarski, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, O.Formella, F.Kątny, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, G.Padzik, K.Kwiatkowski, D.Domachowski, J.Banach

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
10. kolejka – Korona I Żelistrzewo – Gryf Wejherowo 3:2 (1:1)

Bramki: A.Rynkowski, J.Kwidziński

Skład Gryfa: M.Pawłowski – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, A.Rynkowski, B.Ustrowski, Ł.Stolz, W.Potrykus, J.Godlewski oraz J.Kreft, M.Wiśniewski, P.Gregorczyk, J.Kwidziński, S.Nurczyński, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):
10. kolejka – Jaguar I Gdańsk – Gryf Wejherowo 5:0 (3:0)

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, O.Miotk, D.Bluma, K.Mroziński, K.Ronowski, P.Czaja, M.Szukieć, M.Zdziebłowski, M.Zielonka, K.Laskowski oraz D.Brzeziński, O.Partyka, K.Lawer, K.Dymarczyk, D.Leja, J.Rompca, K.Gruba

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
9. kolejka – UKS Jedynka Reda – Gryf Wejherowo 1:3 (0:2)

Bramki: K.Bołtrukanis, J.Zaworski, O.Pienczyn

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
10. kolejka – Kaszubia Starzyno – Gryf II Wejherowo 0:10 (0:7)

Bramki: D.Konkol, M.Grubba (trzy), J.Plotzki (cztery), K.Nowak, K.Klimczak

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, M.Grubba, K.Pozański oraz J.Plotzki, O.Łuczak, O.Krauze, J.Markuszewski, O.Kowalczyk

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
9. kolejka – Gryf I Wejherowo – Jaguar II Gdańsk 1:1 (1:0)

Bramka: J.Kałuski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, N.Dąbrowski, K.Pranczk, M.Plichta, J.Kałuski, D.Plichta, I.Nagel, N.Lenczewski oraz P.Płocki, B.Bodziszewski, O.Potrykus, N.Smykowski, X.Balicki, O.Czerwionka, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
10. kolejka – Stolem Gniewino – Gryf II Wejherowo 1:3 (1:2)

Bramki: M.Dylak, M.Pruc, J.Stemplewski

Skład Gryfa: B.Dzienisz – P.Madej, I.Stenka, P.Bojke, M.Dylak, K.Jamróz, M.Tarnowski, S.Bieńkowski, S.Błażejewicz oraz K.Skwierawski, K.Osiecki, A.Żmich, C.Marzejon, K.Dawidowski, M.Pruc, J.Krefta, J.Stemplewski, A.Razumienko

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
11. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf I Wejherowo 1:9 (0:7)

Bramki: O.Sychowski (trzy), O.Rychert (dwie), J.Konkol, K.Piątkowski, M.Wargowski, R.Blok

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, M.Topp, J.Białk, H.Jankuniec, R.Blok, D.Kupc, A.Brzoskowski, K.Erazmus, O.Rychert

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.