Wyniki spotkań grup młodzieżowych (16/17.03)

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
15. kolejka – KP Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 0:3 (0:1)

Bramki: K.Baranowski, D.Kwidziński, S.Potrykus

Skład Gryfa: R.Wika – D.Wierciszewski, M.Czujko, S.Kędzior, N.Hejmowski, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, J.Morga, F.Kątny, K.Krystyniak, J.Banach, F.Pieczyński

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
15. kolejka – KP Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 2:2 (2:0)

Bramki: O.Kątny, J.Kwidziński

Skład Gryfa: M.Pawłowski – D.Kwidziński, S.Baranowski, M.Formella, A.Rynkowski, M.Mycio, M.Wiśniewski, Ł.Stolz, J.Kwidziński, W.Potrykus, J.Godlewski oraz O.Kątny, M.Zielonka, B.Ustrowski, P.Gregorczyk, S.Nurczyński, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):
14. kolejka – MKS Gryf Tczew – Gryf Wejherowo 1:5 (1:1)

Bramki: D.Leja (dwie), K.Dymarczyk, K.Laskowski (dwie)

Skład Gryfa: D.Brzeziński – K.Karbownik, D.Bluma, M.Szukieć, M.Szatkowski, P.Czaja, J.Rompca, K.Lawer, K.Ronowski, M.Zdziebłowski, D.Leja oraz M.Pawłowski, J.Pisałą, D.Podolski, K.Dymarczyk, O.Miotk, K.Laskowski, J.Padejasek

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
Gryf Wejherowo     START RUDNY WIOSENNEJ 23-EGO MARCA

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
14. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP Gdynia     MECZ ZOSTAŁ ODWOŁANY ZE WZGLĘDU NA ZŁY STAN MURAWY

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
Gryf I Wejherowo    START RUDNY WIOSENNEJ 23-EGO MARCA

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
14. kolejka – Gryf II Wejherowo – PKS Jastarnia 7:1 (3:1)

Bramki: M.Dylak (cztery), M.Tarnowski, K.Jamróz, K.Osiecki

Skład Gryfa: E.Kwidziński – P.Madej, F.Wachowski, M.Topp, O.Sychowski, R.Blok, M.Tarnowski, D.Kupc, S.Błażejewicz oraz T.Łeppek, J.Białk, K.Osiecki, M.Dylak, K.Jamróz, J.Krefta, A.Razumienko, S.Janiec, F.Kaczykowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
17. kolejka – Flota Gdynia – Gryf I Wejherowo 0:16 (0:8)

Bramki: K.Piątkowski (trzy), P.Bojke, N.Lemke (cztery), J.Konkol, S.Ziemann (trzy), M.Pruc, B.Dzienisz (rzut karny), A.Brzoskowski, A.Wasilewski

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, P.Bojke, N.Lemke, S.Ziemann, J.Konkol, K.Piątkowski, S.Bieńkowski oraz K.Erazmus, A.Żmich, M.Wargowski, C.Marzejon, M.Pruc, A.Brzoskowski, O.Rychert

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.