Wyniki spotkań grup młodzieżowych (13/14.04)

Takich weekendów życzylibyśmy sobie co tydzień. Drugi raz z rzędu żółto-czarni juniorzy mają za sobą kapitalne mecze, w których zanotowali siedem zwycięstw i jeden remis. Na dużą uwagę zasługuje wyczyn Nikodema Sroki, którego pięć trafień przyczyniło się do kolejnej ważnej wygranej juniorów młodszych, tym razem przeciwko Bytovii.

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

19. kolejka – Gryf Wejherowo – Borowiak Czersk 3:0 (walkower) – przeciwnicy nie stawili się na zawody

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

19. kolejka – Gryf Wejherowo – Bytovia Bytów 7:3 (3:1)

Bramki: N.Sroka (pięć), Ł.Stolz, S.Baranowski

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Mycio, B.Ustrowski, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, O.Kątny, M.Zielonka, M.Wiśniewski, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

18. kolejka – AP Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 3:4 (2:2)

Bramki: K.Laskowski, M.Zdziebłowski, M.Parda, D.Leja

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Dymarczyk, M.Szukieć, D.Bluma, M.Szatkowski, K.Ronowski, P.Czaja, J.Rompca, M.Zdziebłowski, K.Laskowski, D.Leja oraz D.Brzeziński, M.Parda, J.Pisała, D.Podolski, O.Miotk

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

15. kolejka – AP Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 3:3 (2:1)

Bramki: P.Bochentyn, J.Zaworski (dwie)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyzn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz D.Domski, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

18. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf II Wejherowo 0:7 (0:3)

Bramki: J.Plotzki (dwie), M.Biliński, K.Pranczk (dwie), J.Markuszewski (dwie)

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, K.Pranczk, J.Plotzki, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, M.Grubba oraz K.Klimczak, M.Plichta, D.Plichta, J.Markuszewski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

15. kolejka – Sztorm II Kosakowo – Gryf I Wejherowo 0:10 (0:4)

Bramki: O.Potrykus (trzy), N.Lenczewski (dwie), O.Kowalczyk (dwie), P.Biniek, J.Mróz, I.Nagel

Skład Gryfa: S.Smuniewski – S.Woś, B.Małolepszy, J.Mróz, N.Dąbrowski, J.Kałuski, O.Potrykus, I.Nagel, N. Lenczewski oraz O.Kowalczyk, X.Balicki, P.Biniek, B.Bodziszewski, Ł.Przekwas

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

18. kolejka – Gryf II Wejherowo – Zatoka 95 Puck 10:0 (4:0)

Bramki: K.Piątkowski, S.Ziemann, J.Stemplewski, A.Wasilewski, M.Topp, M.Pruc (trzy), R.Blok, O.Sychowski

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, H.Jankuniec, S.Ziemann, J.Konkol, J.Stemplewski, K.Piątkowski, S.Bieńkowski oraz T.Łeppek, M.Topp, J.Białk, O.Rychert, O.Sychowski, R.Blok, C.Marzejon, M.Pruc, D.Kupc

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

21. kolejka – GTS III Pruszcz Gdański – Gryf I Wejherowo 1:4 (1:2)

Bramki: S.Błażejewicz, N.Lemke, M.Dylak, K.Jamróz

Skład Gryfa: E.Kwidziński – P.Madej, F.Wachowski, P.Bojke, N.Lemke, K.Osiecki, M.Dylak, I.Stenka, S.Błażejewicz oraz A.Żmich, M.Wargowski, J.Krefta, K.Jamróz, M.Tarnowski, A.Razumienko, A.Brzoskowski, K.Erazmus

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.