Wyniki spotkań grup młodzieżowych (11/12.05)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

22. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

22. kolejka – Lechia Gdańsk – Gryf Wejherowo 3:0 (0:0)

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Mycio, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, D.Kwidziński, M.Zielonka, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, W.Potrykus, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

21. kolejka – Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk 0:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, D.Bluma, O.Miotk, M.Szatkowski, P.Czaja, J.Rompca, K.Ronowski, K.Dymarczyk, M.Zdziebłowski, D.Leja oraz D.Brzeziński, M.Szukieć, M.Parda, K.Lawer, J.Pisała

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

18. kolejka – Gryf Wejherowo – Korona Żelistrzewo 8:1 (4:0)

Bramki: N.Szreder (cztery), D.Domski, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pieczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz D.Domski, R.Naczke, J.Świątek, D.Kruk

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

21. kolejka – Gryf II Wejherowo – GTSTiR Latarnik Choczewo 5:0 (4:0)

Bramki: J.Plotzki (cztery), J.Markuszewski

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, M.Plichta, D.Konkol, J.Markuszewski, M.Grubba oraz Ł.Przekwas, K.Pranczk, P.Płocki, J.Kałuski, D.Plichta

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

18. kolejka – AP Bałtyk II Gdynia – Gryf I Wejherowo 4:1 (2:1)

Bramka: P.Biniek

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, N.Dąbrowski, S.Woś, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski, O.Kowalczyk, B.Małolepszy oraz B.Bodziszewski, P.Biniek, O.Krauze, X.Balicki, K.Pozański

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

21. kolejka – Klif Chłapowo – Gryf II Wejherowo 3:4 (1:1)

Bramki: R.Blok (trzy), H.Jankuniec

Skład Gryfa: E.Kwidziński – P.Madej, F.Wachowski, H.Jankuniec, M.Dylak, J.Konkol, R.Blok, S.Bieńkowski, S.Błażejewicz oraz T.Łeppek, O.Sychowski, C.Marzejon, K.Jamróz, A.Razumienko, A.Brzoskowski, S.Janiec, F.Kaczykowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

24. kolejka – Gryf I Wejherowo – MKS Orkan II Rumia 7:1 (4:1)

Bramki: S.Ziemann, M.Pruc (trzy), N.Lemke (dwie), M.Wargowski

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, N.Lemke, S.Ziemann, M.Wargowski, M.Pruc, I.Stenka, J.Stemplewski, K.Piątkowski oraz K.Skwierawski, K.Erazmus, J.Białk, K.Osiecki, A.Żmich, J.Krefta, M.Tarnowski, D.Pranszke, O.Rychert

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.