Wyniki spotkań grup młodzieżowych (08/09.06)

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

26. kolejka – Meteor Pinczyn – Gryf Wejherowo 0:2 (0:2)

Bramki: N.Hejmowski, S.Potrykus

Skład Gryfa: R.Wika – D.Wierciszewski, J.Morga, M.Czujko, N.Hejmowski, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, K.Kwiatkowski, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, J.Banach

Trener: Wojciech Bork  

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

26. kolejka – Cartusia Kartuzy – Gryf Wejherowo 1:8 (0:3)

Bramki: J.Kwidziński (dwie), Ł.Stolz (dwie), N.Sroka (dwie), M.Zielonka, J.Kreft

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, D.Kwidziński, M.Jeżowski, N.Sroka, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, Ł.Stolz, J.Kwidziński, W.Potrykus, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, O.Kątny, M.Zielonka, M.Formella, J.Kreft, M.Sajk

Trener: Tomasz Albecki  

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

25. kolejka – Gedania Gdańsk – Gryf Wejherowo 6:1 (2:0)

Bramka: K.Ronowski

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, D.Bluma, O.Miotk, M.Szatkowski, M.Szukieć, P.Czaja, K.Dymarczyk, J.Rompca, K.Ronowski, K.Lawer oraz D.Brzeziński, D.Podolski, M.Zdziebłowski

Trener: Maciej Szymański 

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

22. kolejka – Gryf Wejherowo – Cisowa Gdynia 6:1 (4:0)

Bramki: J.Zaworski (pięć), P.Burda

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, K.Hinz, D.Domski, P.Bochentyn, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek oraz D.Kruk, S.Wolański, N.Szczypior

Trener: Wojciech Bork 

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

25. kolejka – Gryf II Wejherowo – KTS-K Luzino 5:0 (2:0)

Bramki: J.Markuszewski, M.Biliński, J.Plotzki, M.Grubba (dwie)

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, K.Pranczk, J.Plotzki, T.Kowalewski, D.Konkol, J.Markuszewski, M.Grubba oraz M.Plichta, N.Lenczewski, O.Kowalczyk

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk 

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

22. kolejka – Portowiec Gdańsk – Gryf I Wejherowo 1:3

Bramki: 

Skład Gryfa: 

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk  

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

25. kolejka – Gryf II Wejherowo KTS-K Luzino 9:1 (6:1)

Bramki: M.Dylak (trzy), R.Blok (dwie), S.Bieńkowski, K.Erazmus (dwie), S.Błażejewicz

Skład Gryfa: B.Dzienisz – P.Madej, M.Topp, K.Osiecki, M.Dylak, R.Blok, I.Stenka, S.Bieńkowski, D.Kupc oraz T.Łeppek, K.Erazmus, C.Marzejon, J.Krefta, M.Tarnowski, S.Błażejewicz, A.Razumienko, F.Kaczykowski, H.Jankuniec

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski 

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

28. kolejka – Gryf I Wejherowo – SI Arka II Gdynia 1:1 (0:0)

Bramka: A.Wasilewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, J.Konkol, M.Pruc, K.Piątkowski oraz E.Kwidziński, F.Wachowski, P.Bojke, J.Stemplewski, J.Mróz

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski   

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.