Wyniki spotkań grup młodzieżowych (06/07.04)

Takiego weekendu wejherowskie ekipy już długo nie miały! Jedna drużyna pauzowała a pozostałe siedem ekip odniosło zwycięstwa.

Juniorzy starsi, mimo pauzy, pozostają na 3. miejscu w swoich rozgrywkach z 30 punktami na koncie i dwoma spotkaniami zaległymi. Wyżej sklasyfikowani KP Starogard Gdański oraz Bałtyk Gdynia mają kolejno 35 i 39 „oczek”.

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi, którzy z silną Chojniczanką I zgarnęli komplet punktów po bramce Kwidzińskiego. Podopieczni trenera Albeckiego wyskoczyli ze strefy spadkowej i mają dwa punkty przewag nad KP Starogard Gdańsk i i jeden mecz zaległy do rozegrania.

Duże strzelania zafundowali sobie gracze z rocznika 2004, którzy w meczu na szczycie ograli Beniaminka 03 aż 7:0, dzięki czemu przynajmniej przez tydzień będą wiceliderami swoich rozgrywek.

Również siedmioma bramkami różnicy zakończyło się spotkanie w lidze C2 Trampkarz. Tam gryfici osiągnęli zwycięstwo w Wierzchucinie a ponownie cztery bramki do kolekcji dołożył Zaworski. Podopieczni trenera Borka mają najlepszy bilans bramkowy w lidze (117-16), co pozwoliło na objęcie pierwszej pozycji i trzy punkty przewagi nad Bałtykiem Gdynia (mecz zaległy do rozegrania).

Najmniej przeciwników oszczędziła grupa 1 rocznika 2006, która ograła Flotę Gdynia aż 9:0. Podopieczni trenerów Waśka i Funka również przewodzą swoim rozgrywkom z pięciopunktową przewagą.

Grupa 2 tego samego rocznika w pewnym momencie swojego spotkania niespodziewanie przegrywała 1:2 z GTS-em III. Jednak młodzi wejherowianie jeszcze przed przerwą przechylili szalę na swoją korzyść a koniec końców zwyciężyli 6:2. Status quo w tabeli nie uległo zmianie – drużyna zajmuje drugą pozycję z taką samą ilością punktów, co pierwszy KTS-K II Luzino.

Komplet zwycięstw ukoronowały obie drużyny z rocznika 2007. „Jedynka” wygrała w Choczewie 6:1 i zajmuje 4. pozycję w lidze a „dwójka” rozgromiła Gedanię III 8:0 (hat-trick Sychowskiego) i jest na trzecim miejscu z meczem zaległym do rozegrania i trzema punktami straty do SI Arki II Gdynia.

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

18. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA 

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

18. kolejka – Chojniczanka I 1930 Chojnice – Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)

Bramki: J.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, M.Czujko, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Mycio, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz M.Zielonka, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, W.Potrykus, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

17. kolejka – Gryf Wejherowo – Beniaminek 03 Starogard Gdański 7:0 (4:0)

Bramki: K.Laskowski, D.Leja (dwie), K.Lawer, K.Ronowski (dwie), M.Zdziebłowski

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Dymarczyk, J.Rompca, D.Bluma, M.Szatkowski, K.Ronowski, P.Czaja, K.Lawer, M.Zdziebłowski, K.Laskowski, D.Leja oraz D.Brzeziński, J.Pisała, M.Szukieć

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

14. kolejka – Wicher Wierzchucino – Gryf Wejherowo 1:8 (0:3)

Bramki: P.Elandt (dwie), J.Zaworski (cztery), N.Szreder, P.Lessnau

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz D.Domski, R.Naczke, J.Świątek, D.Kruk

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

17. kolejka – Gryf II Wejherowo – Flota Gdynia 9:0 (4:0)

Bramka: J.Plotzki (dwie), K.Nowak (dwie), M.Biliński, T.Kowalewski, D.Plichta (dwie), K.Klimczak

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak oraz K.Pranczk, M.Plichta, D.Plichta, M.Grubba

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

14. kolejka – Gryf I Wejherowo – GTS II Pruszcz Gdański 6:2 (3:2)

Bramki: B.Małolepszy, N.Lenczewski (dwie), O.Kowalczyk, O.Potrykus, X.Balicki

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, N.Dąbrowski, S.Woś, P.Płocki, O.Potrykus, N.Lenczewski, O.Kowalczyk, B.Małolepszy oraz B.Bodziszewski, P.Biniek, J.Kałuski, I.Nagel, X.Balicki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

17. kolejka – Latarnik Choczewo – Gryf II Wejherowo 1:6 (1:2)

Bramki: M.Dylak (dwie), M.Pruc, F.Wachowski, A.Razumienko, J.Białk

Skład Gryfa: B.Dzienisz – P.Madej, F.Wachowski, I.Stenka, K.Osiecki, M.Dylak, J.Krefta, M.Pruc, D.Kupc oraz J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, C.Marzejon, K.Jamróz, K.Dawidowski, A.Razumienko, F.Kaczykowski, K.Erazmus

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

20. kolejka – Gryf I Wejherowo – Gedania III Gdańsk 8:0 (3:0)

Bramki: O.Sychowski (trzy), K.Piątkowski, N.Lemke (dwie), S.Ziemann, S.Błażejewicz

Skład Gryfa: E.Kwidziński – M.Topp, A.Wasilewski, H.Jankuniec, O.Sychowski, M.Tarnowski, J.Stemplewski, K.Piątkowski, S.Bieńkowski oraz B.Dzienisz, O.Roppel, P.Bojke, N.Lemke, R.Blok, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, S.Błażejewicz

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.