Wyniki spotkań grup młodzieżowych (04/05.05)

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

21. kolejka – Gryf Wejherowo – Anioły Garczegorze 4:0 (3:0)

Bramki: S.Potrykus (dwie), bramka samobójcza, D.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – F.Pieczyński, N.Hejmowski, D.Wierciszewski, J.Banach, D.Domachowski, M.Gwizdalski, K.Krystyniak, D.Kwidziński, Ł.Mielewczyk, S.Potrykus oraz M.Jakubowski, K.Baranowski, M.Czujko, J.Morga

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

21. kolejka – Gryf Wejherowo – SI Arka Gdynia 1:3 (1:2)

Bramka: J.Kwidziński

Skład Gryfa: M.Pawłowski – M.Zielonka, N.Sroka, S.Baranowski, J.Godlewski, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kwidziński, Ł.Stolz, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz R.Wika, M.Sajka, M.Formella, D.Kwidziński, S.Nurczyński, W.Potrykus

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

20. kolejka – GAP Sparta – Gryf Wejherowo 3:4 (0:2)

Bramki: K.Dymarczyk, M.Zdziebłowski, bramka samobójcza, J.Pisała

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, O.Miotk, D.Bluma, M.Szatkowski, P.Czaja, J.Rompca, K.Ronowski, K.Dymarczyk, K.Lawer, D.Leja oraz D.Brzeziński, M.Zdziebłowski, J.Pisała

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

17. kolejka – KTS-K II Luzino – Gryf Wejherowo    (mecz przełożony na 23-ego maja na godz. 18:00)

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

20. kolejka – GKS Linia – Gryf II Wejherowo 0:7 (0:2)

Bramki: J.Plotzki (dwie), K.Pranczk, P.Płocki (dwie), K.Klimczak (dwie)

Skład Gryfa: P.Płocki, N.Dąbrowski, K.Pranczk, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, M.Grubba oraz K.Pozański, B.Małolepszy

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

17. kolejka – Gryf I Wejherowo – KTS-K II Luzino 2:2 (0:2)

Bramki: I.Nagel, O.Kowalczyk

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, S.Woś, M.Plichta, D.Plichta, I.Nagel, J.Markuszewski, N.Lenczewski, O.Kowalczyk oraz P.Biniek, O.Krauze, X.Balicki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

20. kolejka – Gryf II Wejherowo – UKS Jedynka I Reda 3:0 (2:0)

Bramki: N.Lemke (dwie), S.Ziemann

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, R.Blok, S.Ziemann, J.Konkol, K.Piątkowski oraz B.Dzienisz, F.Wachowski, M.Wargoski, M.Pruc, S.Bieńkowski, S.Błażejewicz

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

23. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf I Wejherowo 3:0 (3:0)

Skład Gryfa: B.Dzienisz – K.Jamróz, M.Dylak, S.Bieńkowski, I.Stenka, S.Błażejewicz, M.Tarnowski, M.Topp, F.Wachowski oraz S.Janiec, F.Kaczykowski, J.Krefta, P.Madej, C.Marzejon, K.Osiecki, A.Razumienko, O.Rychert, K.Skwierawski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski  

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.