Wyniki spotkań grup młodzieżowych (02/03/04.11)

 

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):
12. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf Wejherowo 1:7 (0:3)

Bramki: S.Potrykus (trzy), D.Kwidziński (dwie), F.Kątny (dwie)

Skład Gryfa: M.Jakubowski – D.Wierciszewski, M.Czujko, D.Pilarski, S.Potrykus, M.Gwizdalski, Ł.Mielewczyk, O.Formella, F.Kątny, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz R.Wika, J.Morga, K.Solarczyk, S.Kędzior, G.Padzik

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):
12. kolejka – Jaguar Gdańsk – Gryf Wejherowo 6:3 (2:3)

Bramki: S.Baranowski, J.Kreft, J.Kwidziński

Skład Gryfa: M.Pawłowski – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, B.Ustrowski, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz A.Maciejewski, A.Rynkowski, M.Mycio, M.Wiśniewski, W.Potrykus, S.Nurczyński, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):
12. kolejka – Gryf Wejherowo – Gedania Gdańsk 2:1 (0:1)

Bramki: K.Laskowski, D.Leja

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma, H.Kozłowski, K.Dymarczyk, P.Czaja, J.Rompca, K.Gruba, M.Zielonka, K.Laskowski oraz D.Podolski, M.Szatkowski, M.Zdziebłowski, K.Ronowski, D.Leja, K.Lawer, P.Zadrowski

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):
11. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf Wejherowo 0:17 (0:4)

Bramki: P.Elandt (cztery), O.Pienczyn (cztery), J.Zaworski (cztery), D.Płotek, R.Naczke, N.Szreder (trzy)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Domski, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
12. kolejka – KTS-K Luzino – Gryf II Wejherowo 0:6 (0:2)

Bramki: M.Biliński, K.Nowak, J.Plotzki, J.Markuszewski (trzy)

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, M.Grubba, O.Kowalczyk oraz Ł.Przekwas, J.Plotzki, D.Plichta, J.Markuszewski

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
11. kolejka – Gryf I Wejherowo – Portowiec Gdańsk 5:1 (3:1)

Bramki: N.Dąbrowski, B.Małolepszy (dwie), J.Mróz, P.Płocki

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, N.Dąbrowski, K.Pranczk, J.Kałuski, I.Nagel, O.Potrykus, N.Lenczewski, B.Małolepszy oraz A.Marszałkowski, P.Płocki, P.Biniek, N.Smykowski, X.Balicki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):
12. kolejka – KTS-K Luzino – Gryf II Wejherowo 0:4 (0:3)

Bramki: M.Pruc, M.Dylak, R.Blok (dwie)

Skład Gryfa: E.Kwidziński – P.Madej, I.Stenka, H.Jankuniec, M.Dylak, K.Jamróz, R.Blok, S.Bieńkowski, M.Tarnowski oraz C.Marzejon, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, M.Pruc, J.Krefta, K.Osiecki, J.Stemplewski, S.Janiec, F.Kaczykowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):
13. kolejka – SI Arka II Gdynia – Gryf I Wejherowo 3:0 (1:0)

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz E.Kwidziński, M.Biliński, M.Topp, P.Bojke, K.Nowak, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, A.Brzoskowski

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.