Wyniki spotkań grup młodzieżowych (01/02.06)

 

I liga wojewódzka A1 Junior (roczniki 2000/2001/2002):

25. kolejka – Gryf Wejherowo – MKS Orkan Rumia 5:0 (1:0)

Bramki: S.Potrykus, D.Domachowski, D.Kwidziński, K.Baranowski, M.Czujko

Skład Gryfa: R.Wika – D.Wierciszewski, M.Czujko, N.Hejmowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowwski, O.Tabisz, F.Pieczyński, K.Baranowski, D.Kwidziński oraz M.Jakubowski, J.Morga, J.Banach, K.Krystyniak

Trener: Wojciech Bork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (roczniki 2002/2003):

25. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk 0:2 (0:0)

Skład Gryfa: R.Wika – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, N.Sroka, M.Formella, J.Kreft, M.Mycio, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz M.Pawłowski, D.Kwidziński, M.Zielonka, B.Ustrowski, M.Wiśniewski, W.Potrykus, M.Sajka

Trener: Tomasz Albecki

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

24. kolejka – Gryf Wejherowo – SI Arka Gdynia 1:1 (0:0)

Bramka: D.Leja

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Karbownik, D.Bluma, O.Miotk, M.Szatkowski, K.Laskowski, P.Czaja, K.Dymarczyk, J.Rompca, K.Ronowski, K.Lawer oraz D.Brzeziński, M.Szukieć, J.Pisała, D.Podolski, D.Leja

Trener: Maciej Szymański

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2005):

21. kolejka – Gdyńska AP Dąbrowa – Gryf Wejherowo 0:5 (0:3)

Bramki: J.Zaworski (trzy), K.Hinz, N.Szreder

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, P.Elandt, K.Hinz, D.Domski, D.Płotek, P.Bochentyn, J.Świątek, R.Naczke

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):

24. kolejka – Gdyńska AP Dąbrowa – Gryf II Wejherowo 2:5 (0:2)

Bramki: J.Markuszewski, J.Plotzki (dwie), O.Kowalczyk, N.Lenczewski

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, T.Kowalewski, M.Plichta, D.Konkol, J.Markuszewski, M.Grubba oraz K.Prankcz, K.Klimczak, K.Nowak, D.Plichta, N.Lenczewski, O.Kowalczyk

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):

22. kolejka – Gryf I Wejherowo     PAUZA

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2007):

24. kolejka – Barca Bolszewo – Gryf II Wejherowo 0:1 (0:0)

Bramka: M.Tarnowski

Skład Gryfa: E.Kwidziński – P.Madej, F.Wachowski, M.Topp, M.Dylak, J.Krefta, I.Stenka, J.Stemplewski, S.Błażejewicz oraz T.Łeppek, J.Białk, A.Żmich, M.Tarnowski, A.Razumienko, A.Brzoskowski, S.Janiec, F.Kaczykowski, K.Erazmus

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2007):

27. kolejka – Pomorzanin Gdańsk – Gryf I Wejherowo 0:2

Bramki: 

Skład Gryfa: 

Trenerzy: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.