Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych

Cztery zwycięstwa i cztery porażki – tak zaprezentowali się młodzi gryfici w miniony weekend. Najstarszy rocznik rozgromił na wyjeździe aż 9:0 Orkan Rumia a cztery bramki zdobył Baranowski. Zwycięstwa odniosła jeszcze ekipa rocznika 2002 (5:2 z Rodłem), grupa 1 rocznika 2005 (6:1 z Koroną) oraz grająca w lidze wojewódzkiej drużyna rocznika 2003 (4:1 z Lechią). Ci ostatni dzięki temu zwycięstwu powrócili na fotel lidera, a po raz kolejny w meczu błysnął Sroka – zdobywca trzech bramek. Nikt nie spodziewał się z kolei porażki obu ekip z rocznika 2004: grupa nr 1 z Koroną 1:3 a grupa nr 2 z Czarnymi Pruszcz 0:3.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
6. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf Wejherowo 0:9

Bramki: K.Baranowski (cztery), P.Baran (dwie), K.Czaja, B.Gowiński (dwie)

Skład Gryfa: M.Jakubowski – P.Baran, K.Baranowski, K.Bystrzanowski, Ł.Dakus, O.Formela, F.Kątny, M.Koszałka, S.Krauze, B.Neumiller, K.Solarczyk oraz P.Błędzki, K.Lubiewski, M.Otrocki, D.Pilarski, B.Gowiński, Ł.Krampa, K.Czaja

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – Rodło Kwidzyn 5:2

Bramki: S.Potrykus, A.Rynkowski, J.Kunowski, S.Kędzior, P.Kołodziejski

Skład Gryfa: Wika – Czujko, Domachowski, Głowienka, Kędzior, Kołodziejski, Kwiatkowski, Mielewczyk, Miotk, Potrykus, Rynkowski oraz Banach, Darga, Krystyniak, Kunowski, Patelczyk, Sobecki, Szyjkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
7. kolejka – Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk 4:1

Bramki: J.Kwidziński, N.Sroka (trzy)

Skład Gryfa: Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, Formella, Jeżowski, Kątny, Kreft, J.Kwidziński, Sroka, Ustrowski, Wiśniewski oraz Godlewski, Kozłowski, Nurczyński, Stolz, Szymikowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
6. kolejka – Sokół Bożepole Wielkie – Gryf II Wejherowo 3:2

Bramki: D.Kwidziński, W.Potrykus

Skład Gryfa: Maciejewski – Bank, Frankowski, Grubba, Janus, D.Kwidziński, Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, Stolc, Wika oraz Sobczak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf I Wejherowo 3:1

Bramka: M.Lewandowski

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Marszała – M.Puczydłowski, S.Godziński, S.Marszała – M.Lewandowski, S.Radtke oraz S.Pawlak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
7. kolejka – Gryf II Wejherowo – Czarni I Pruszcz Gdański 0:3

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Padejasek, J.Rompca, D.Bluma – K.Gruba, M.Szukieć, M.Szatkowski – D.Leja, K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, O.Miotk, K.Mroziński, M.Zielonka, A.Czech, K.Laskowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf I Wejherowo 1:6

Bramki: J.Paczkowski, J.Patelczyk, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Pienczyn, S.Szymański

Skład Gryfa: Pacanowski – Bołtrukanis, Labudda, Nowakowski, Patelczyk, Stankiewicz, Szczypior, Szreder, Szymański oraz Elandt, Paczkowski, Pienczyn, Zaworski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
6. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf II Wejherowo 8:0

Skład Gryfa: Miller – Bizewski, Burda, Chodubski, Hallmann, Jakubowski, Jeziorek, Łuczak, Mielke oraz Klein, Lesner, Lipiec, Pasikowski, Słowi, Spigarski