Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych z 13/14 maja

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
10. kolejka – Gryf Wejherowo – Bałtyk II Gdynia 3:2 (1:1)

Bramki: K.Solarczyk, K.Baranowski, W.Kafka

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Baranowski, K.Bystrzanowski, K.Czaja, O.Formela, W.Kafka, F.Kątny, S.Krauze, K.Lubiewski, C.Sawczuk, K.Solarczyk oraz Ł.Potrykus, P.Baran, M.Gwizdalski, Ł.Krampa, D.Kwidziński, B.Neumuller

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
22. kolejka – Santos Gdańsk – Gryf Wejherowo 1:2 (0:2)

Bramki: A.Rynkowski, S.Potrykus

Skład Gryfa: R.Wika – D.Domachowski, S.Kędzior, K.Krystyniak, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz D.Darga, J.Banach, M.Czujko, D.Patelczyk, A.Rynkowski, M.Sobecki

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
24. kolejka – Jaguar Gdańsk – Gryf Wejherowo 2:5 (2:2)

Bramki: M.Jeżowski, J.Godlewski, P.Baranowski, J.Kwidziński, S.Nurczyński

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Kobiela, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Jeżowski, J.Kreft, S.Nurczyński, B.Ustrowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
10. kolejka – Gryf Wejherowo – Iskra Gdynia 3:0 (walkower; goście wycofali się z ligi)

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
22. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf I Wejherowo 0:3 (0:2)

Bramki: M.Lewandowski, K.Lawer, J.Kuczewski

Skład Gryfa: S.Wejer – G.Lis, K.Lawer, O.Partyka, M.Puczydłowski, P.Czaja, K.Karbownik, M.Parda, M.Lewandowski oraz K.Chmielewski, J.Kuczewski, E.Kunz, J.Szcześniak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
22. kolejka – Sokół Ełganowo – Gryf II Wejherowo 0:3 (0:1)

Bramki: M.Szatkowski, D.Bluma, D.Leja

Skład Gryfa: B.Grzenia – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma, M.Szatkowski, M.Szukieć, J.Padejasek, K.Dymarczyk, D.Leja oraz A.Czech, K.Gruba, M.Zielonka

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
22. kolejka – Gryf I Wejherowo – Kaszuby Połchowo 2:0 (1:0)

Bramki: J.Patelczyk (dwie)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, M.Nowakowski, J.Patelczyk, C.Stankiewicz, N.Szczypior, S.Szymański, J.Zaworski oraz B.Labudda, O.Pienczyn

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
18. kolejka – UKS Jedynka II Reda – Gryf II Wejherowo 10:0

Skład Gryfa: F.Pasikowski – B.Cisło, K.Jakubowski, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz D.Bargański, M.Hallmann, K.Jeziorek, D.Kruk, O.Łuczak, O.Tempski