Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych (20/21.05)

Trzy zwycięstwa i cztery porażki – tak prezentuje się bilans wejherowskiej młodzieży po minionym weekendzie.

Bramka Potrykusa dała zwycięstwo rocznikowi 2002 a Grubba i Stolc zapewnili trzy punkty rocznikowi 2003 w grupie 1. Prawdziwe strzelanie urządzili sobie natomiast zawodnicy rocznika 2003 występujący w lidze wojewódzkiej – wygrana aż 10:0 nad UKS Jedynką Reda i m.in. pięć bramek Sroki.

Porażkami zakończyły się spotkania obu grup w rocznikach 2004 i 2005 – pechowo, po 0:1, przegrały grupa 1 rocznika 2004 i grupa 2 rocznika 2005, kolejno z Arką Gdynia SI i AP Bałtykiem Gdynia.

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – pauzuje w tej kolejce

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
23. kolejka – Gryf Wejherowo – ULKS U-2 Bytów 1:0 (0:0)

Bramka: S.Potrykus

Skład Gryfa: R.Wika – D.Domachowski, S.Kędzior, K.Krystyniak, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, M.Czujko, D.Darga, D.Patelczyk, A.Rynkowski, M.Sobecki

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
25. kolejka – Gryf Wejherowo – UKS Jedynka Reda 10:0

Bramki: M.Kobiela (trzy), J.Kwidziński, N.Sroka (pięć), J.Kreft

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, M.Kobiela, J.Kreft, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski oraz O.Kątny, H.Kozłowski, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski, M.Wiśniewski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
11. kolejka – Gryf Wejherowo – Pogoń Lębork 2:1 (2:0)

Bramki: M.Grubba, K.Stolc

Skład Gryfa: S.Sobczak, J.Bank, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidziński, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, M.Skrzypiński, K.Stolc oraz A.Maciejewski, W.Szwocha

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
23. kolejka – Gryf I Wejherowo – Arka Gdynia SI 0:1 (0:0)

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Partyka – D.Abe, G.Lis, S.Godziński, M.Parda – M.Puczydłowski oraz K.Chmielewski, P.Czaja, J.Kuczewski, K.Lesner, K.Chmielewski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
23. kolejka – Olimpic Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:1 (1:0)

Bramka: K.Dymarczyk

Skład Gryfa: B.Grzenia – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma, J.Rompca, A.Czech, M.Szatkowski, M.Zielonka, D.Dymarczyk oraz D.Leja, M.Szukieć, J.Padejasek, M.Pawłowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
23. kolejka – Gryf I Wejherowo – Zatoka 95 Puck 1:4 (1:1)

Bramka: J.Zaworski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz B.Labudda, M.Nowakowski, N.Szczypior

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
19. kolejka – Gryf II Wejherowo – Bałtyk Gdynia AP 0:1 (0:1)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – B.Cisło, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz M.Hallmann, D.Kruk, G.Mufel, P.Puppel, S.Rzeźnikowski, K.Wieczorek