Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych

Niezwykle udany był dla młodych wejherowian miniony weekend – pięć ekip wygrało swoje spotkania, jedna zremisowała, jedna przegrała i jedna musiała pauzować.

Najbardziej okazała zwycięstwo odniósł najstarszy rocznik, który wysoko pokonał na wyjeździe Iskrę Gdynia.

Remisem z Koroną Żelistrzewo zakończyło się spotkanie rocznika 2003, który występuje w lidze gdańskiej a porażki doznała grupa 2 rocznika 2005, która musiała uznać wyższość gdyńskiej Arki.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
9. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf Wejherowo 0:7 (0:4)

Bramki: K.Solarczyk, W.Kafka, S.Krauze (dwie), K.Baranowski (dwie), D.Kwidziński

Skład Gryfa: P.Błędzki – P.Baran, K.Baranowski, K.Bystrzanowski, K.Czaja, O.Formela, W.Kafka, F.Kątny, S.Krauze, K.Lubiewski, K.Solarczyk oraz Ł.Potrykus, Ł.Krampa, M.Otrocki

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
21. kolejka – Gryf Wejherowo – Sztorm Mosty 2:0 (0:0)

Bramki: K.Kwiatkowski, S.Potrykus

Skład Gryfa: R.Wika – D.Domachowski, S.Kędzior, K.Krystyniak, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, D.Darga, D.Patelczyk, A.Rynkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
23. kolejka – Gryf Wejherowo – Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:0 (walkower; goście nie przyjechali)

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
9. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf Wejherowo 3:3 (1:1)

Bramki: M.Grubba (dwie), K.Stolc

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidziński, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, K.Stolc, W.Szwocha oraz M.Skrzypiński, S.Sobczak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
21. kolejka – Gryf I Wejherowo pauzuje

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
21. kolejka – Gryf II Wejherowo – Akademia Sportowa Pomorze 2:1 (0:1)

Bramki: D.Bluma, O.Miotk

Skład Gryfa: B.Grzenia – K.Mroziński, O.Miotk, K.Gruba – J.Rompca, A.Czech, M.Szatkowski – D.Leja, K.Laskowski oraz M.Pawłowski, D.Bluma, K.Dymarczyk, J.Padejasek, M.Zielonka

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
21. kolejka – AP KP III Gdynia – Gryf I Wejherowo 0:2 (0:1)

Bramki: C.Stankiewicz, J.Zaworski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Patelczyk, C.Stankiewicz, N.Szczypior, S.Szymański, J.Zaworski oraz T.Chudziak, M.Nowakowski, O.Pienczyn

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
17. kolejka – Gryf II Wejherowo – Arka Gdynia SI 1:3 (0:1)

Bramka: B.Cisło

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, B.Cisło, K.Jakubowski, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi oraz D.Bargański, M.Hallmann, D.Kruk, P.Puppel, K.Spigarski