Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych (11/12.05)

Miniony weekend był bardzo nieudany dla wejherowskich juniorów, którzy w sześciu meczach zdobyli zaledwie punkt.

Dwa najstarsze zespoły przegrały u siebie z Bałtykiem Gdynia. Szczególnie w spotkaniu juniorów starszych nie brakowało kontrowersji, gdzie żółto-czarni kończyli mecz w dziewięciu po wykluczeniach Solarczyka i Baranowskiego.

Festiwal strzelecki urządzili sobie gracze Pogoni Szczecin, którzy nie pozostawili złudzeń rocznikowi 2003 i pogorszyli sytuację WKS-u.

Jedyne „oczko” podczas niedzielnych spotkań zanotowali zawodnicy z rocznika 2005, do których przyjechała z pobliskiej Redy UKS Jedynka II.

W meczach na szczycie brały udział obie grupy rocznika 2006. Grupa 1 musiała uznać wyższość LZS-u Bojano, a grupa 2 SI Arki Gdynia, przez co podopieczni trenerów Waśka i Funka oddalili się od 1-wszego miejsca na pięć punktów.

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior „sportbm” (roczniki 1999/2000/2001):
21. kolejka – Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia 2:3 (0:1)

Bramki: K.Baranowski (dwie z rzutów karnych)

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Solarczyk, K.Czaja, K.Lubiewski, K.Bystrzanowski, S.Krauze, K.Baranowski, M.Gwizdalski, D.Pilarski, M.Otrocki, D.Wierciszewski oraz Ł.Krampa, O.Tabisz, M.Markowski

Trener: Tomasz Kotwica

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy „sportbm” (roczniki 2001/2002):
21. kolejka – Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia 1:4 (1:1)

Bramka: D.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – B.Neumiller, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński oraz D.Patelczyk, W.Jarosz, A.Rynkowski, J.Banach, G.Padzik, K.Krystyniak, W.Droździel

Trener: Wojciech Bork

Centralna Liga Juniorów U-15 „Grupa B” (RW) (rocznik 2003):
10. kolejka – AP Pogoń Szczecin – Gryf Wejherowo 13:1 (7:0)

Bramka: J.Kwidziński

Skład Gryfa: M.Pawłowski – S.Baranowski, O.Kątny, M.Jeżowski, Mikołaj Formella, J.Kreft, M.Mycio, Michał Formella, Ł.Stolz, J.Kwidziński, J.Godlewski oraz D.Brzeziński, M.Frankowski, P.Gregorczyk, M.Chełminiacki, W.Potrykus, S.Nurczyński

Trener: Dawid Kowalski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2004):
17. kolejka – Gryf Wejherowo     PAUZA

Trenerzy: Tomasz Albecki, Maciej Szymański

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
24. kolejka – Gryf Wejherowo – UKS Jedynka II Reda 1:1 (0:1)

Bramka: P.Elandt

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, S.Wolański, O.Pienczyn, N.Szreder, J.Świątek oraz D.Domski, K.Bork, P.Mielke, J.Pałubiak

Trener: Wojciech Bork

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2006):
17. kolejka – LZS Bojano – Gryf Wejherowo 3:1 (1:1)

Bramka: P.Biniek

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, J.Markuszewski, A.Marszałkowski, A.Duda, K.Pranczk, P.Biniek, J.Kałuski, N.Lenczewski oraz M.Plichta, D.Plichta, O.Krauze, O.Potrykus, N.Smykowski, J.Bukowiecki

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2006):
17. kolejka – SI Arka Gdynia – Gryf Wejherowo 3:0 (1:0)

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, S.Woś, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, K.Nowak, K.Pozański, B.Małolepszy oraz N.Dąbrowski, M.Biliński, J.Plotzki, Ł.Przekwas

Trenerzy: Wojciech Wasiek, Marcin Funk

 

Informujemy, że wszystkie młodzieżowe zespoły piłkarskie WKS „Gryf” Wejherowo są dotowane z Urzędu Miasta Wejherowa.