Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych (03/04.06)

W miniony weekend rozegrała się przedostatnia kolejka w rozgrywkach młodzieżowych.

Wejherowianie z czterech spotkań wychodzili zwycięsko, a po trzech musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Swoje mecze przegrały: grupa 2 rocznika 2004 (0:1 z GAP Spartą) oraz obie grupy rocznika 2005 (grupa 1 0:2 z AP KP I Gdynia a grupa 2 2:4 z Karlikowo Sopot).

Mimo tych przegranych i tak należy uznać cały weekend jako udany, bowiem w czterech wygranych konfrontacjach, młodzi wejherowianie zdobyli aż 28 bramek, nie tracąc przy tym żadnej! Najwyżej wygrała grupa 1 rocznika 2004 (11:00 z Unią Sopot), po nich najstarszy rocznik 2000/2001 (10:0 z Orkanem Rumia), rocznik 2003 z ligi wojewódzkiej (6:0 z Pogonią Prabuty) oraz rocznik 2002 (1:0 z KP Starogard Gdański, wiceliderem rozgrywek).

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
13. kolejka – Gryf Wejherowo – MKS Orkan Rumia 10:0 (5:0)

Bramki: P.Baran (dwie), K.Baranowski (cztery), M.Gwizdalski, F.Kątny (dwie), P.Błędzki

Skład Gryfa: Ł.Potrykus – P.Baran, K.Baranowski, K.Bystrzanowski, O.Formela, M.Gwizdalski, F.Kątny, D.Kwidziński, K.Lubiewski, B.Neumuller, M.Otrocki oraz P.Błędzki, K.Czaja, S.Krauze, C.Sawczuk

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
25. kolejka – Gryf Wejherowo – KP Starogard Gdańsk 1:0 (1:0)

Bramka: S.Potrykus 

Skład Gryfa: R.Wika – D.Domachowski, S.Kędzior, K.Krystyniak, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, M.Chmura, D.Darga, D.Patelczyk, A.Rynkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
27. kolejka – Gryf Wejherowo – Pogoń Prabuty 6:0 (3:0)

Bramki: M.Formella, S.Flis, M.Wiśniewski, B.Ustrowski, S.Nurczyński, S.Baranowski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, J.Kreft, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Jeżowski, O.Kątny, M.Kobiela, H.Kozłowski, S.Nurczyński, B.Ustrowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf Wejherowo zakończył sezon 2016/2017 na 3. miejscu z dorobkiem 26 punktów po 14. kolejkach (8 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki, bramki 43-22)

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
25. kolejka – Gryf I Wejherowo – Unia Sopot 11:0 (6:0)

Bramki: M.Lewandowski (cztery), M.Puczydłowski (dwie), D.Abe (dwie), S.Godziński, M.Parda, P.Czaja

Skład Gryfa: J.Szcześniak – J.Kuczewski, K.Lawer, S.Marszała – K.Lesner, S.Godziński, P.Zadrowski – P.Czaja, M.Puczydłowski oraz J.Pisała, M.Potrykus, M.Lewandowski, D.Abe, M.Parda

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
25. kolejka – GAP Sparta – Gryf II Wejherowo 1:0 (1:0)

Skład Gryfa: M.Pawłowski – J.Rompca, O.Miotk, D.Bluma – K.Mroziński, M.Zielonka, K.Gruba – K.Dymarczyk, D.Leja oraz M.Szatkowski, M.Szukieć, A.Czech, J.Padejasek

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
25. kolejka – Gryf I Wejherowo – AP KP I Gdynia 0:2 (0:0)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz A.Jędrzejewski, B.Labudda, M.Nowakowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
21. kolejka – Gryf II Wejherowo – Karlikowo Sopot 2:4 (1:2)

Bramki: J.Pałubiak, K.Jeziorek

Skład Gryfa: F.Pasikowski – M.Baranowski, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz B.Cisło, D.Kruk, G.Mufel, R.Naczke, P.Puppel