Wyniki rozgrywek młodzieżowych – pechowa niedziela…

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zacznie rundę wiosenną 30.04

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
16. kolejka – Gryf Wejherowo – Arka Gdynia SI 0:2

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, D.Darga, D.Domachowski, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, K.Krystyniak, D.Patelczyk, A.Rynkowski, M.Sobecki

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
18. kolejka – Gryf Wejherowo – Arka Gdynia SI 3:4

Bramki: M.Kobiela, P.Baranowski, M.Jeżowski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kreft, N.Sroka, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Kobiela, J.Kwidziński, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
14. kolejka (awansem z dn. 10/11.06.17 r.) – AP KP II Gdynia – Gryf II Wejherowo 5:0

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidzińśki, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, K.Stolc, W.Szwocha oraz M.Skrzypiński

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
16. kolejka – Gryf I Wejherowo – MKS Władysławowo 1:2

Bramka: P.Czaja

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Szcześniak, K.Lawer, K.Karbownik, P.Zadrowski – M.Parda, P.Czaja, M.Puczydłowski – M.Lewandowski oraz O.Partyka, S.Marszała, D.Podolski, J.Pisała, K.Lesner, K.Chmielewski, D.Abe

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
16. kolejka – GTS Pruszcz Gdańsk – Gryf II Wejherowo 2:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – O.Miotk, J.Rompca, D.Bluma – K.Mroziński, M.Zielonka, J.Padejasek – K.Dymarczyk, K.Laskowski oraz B.Grzenia, K.Gruba, M.Szatkowski, A.Czech, M.Szukieć, D.Leja

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
16. kolejka – Gryf I Wejherowo – Pogoń Lębork 0:2

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labuda, J.Paczkowski, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz T.Chudziak, M.Nowakowski, J.Patelczyk, O.Pienczyn, N.Szczypior

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
13. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP II Gdynia 2:0

Bramki: K.Jeziorek (dwie)

Skład Gryfa: F.Pasikowski, P.Burda, B.Cisło, K.Jeziorek, P.Mielke, J.Pałubiak, P.Puppel, K.Słowi, P.Staszewski oraz D.Bargański, M.Chodubski, M.Hallmann, N.Klein, D.Kurk, K.Lipiec, D.Stawowski