Wyniki rozgrywek młodzieżowych

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
8. kolejka – Gryf Wejherowo – Korona Żelistrzewo 7:3

Bramki: K.Lubiewski (dwie), W.Kafka (trzy), O.Formela, C.Sawczuk

Skład Gryfa: M.Jakubowski – K.Bystrzanowski, K.Czaja, O.Formela, M.Gwizdalski, W.Kafka, F.Kątny, S.Krauze, K.Lubiewski, C.Sawczuk, K.Solarczyk oraz P.Baran, Ł.Krampa, D.Pilarski, Ł.Potrykus

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
18. kolejka – Gryf Wejherowo – Start Miastko 0:1

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, D.Darga, D.Domachowski, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, Ł.Mielewczyk, G.Padzik, S.Potrykus, D.Ruszewski, S.Szyjkowski oraz J.Banach, K.Krystyniak, A.Miotk, D.Patelczyk, A.Rynkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
20. kolejka – Gryf Wejherowo – Gedania Gdańsk 2:1

Bramki: J.Kwidziński, N.Sroka

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kreft, N.Sroka, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Kobiela, J.Kwidziński, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo następny mecz rozegra 30.04

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
18. kolejka – Gryf I Wejherowo – GKS Linia 1:1

Bramka: D.Abe

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Partyka – M.Parda, P.Czaja, D.Abe – M.Puczydłowski, M.Lewandowski oraz K.Chmielewski, S.Marszała, J.Pisała, E.Kunz, J.Szcześniak

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
18. kolejka – UKS Wybrzeże Gdańsk – Gryf II Wejherowo 0:5

Bramki: K.Gruba, M.Zielonka, J.Padejasek, K.Mroziński, D.Leja

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Rompca, O.Miotk, K.Gruba, J.Padejasek, A.Czech, M.Szukieć, M.Szatkowski, D.Leja oraz M.Pawłowski, K.Dymarczyk, D.Bluma, K.Mroziński, M.Zielonka

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
18. kolejka – Gryf I Wejherowo – MKS Władysławowo 4:1

Bramki: J.Paczkowski (dwie), J.Zaworski, C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz T.Chudziak, M.Nowakowski, J.Patelczyk, O.Pienczyn, N.Szczypior

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
15. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gdyńska AP Dąbrowa 0:6

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, B.Cisło, K.Jeziorek, D.Kruk, P.Mielke, J.Pałubiak, P.Puppel, P.Staszewski oraz D.Bargański, K.Spigarski, D.Stawowski