Wyniki rozgrywek juniorskich

Tym razem wejherowscy juniorzy wypadli gorzej niż przed tygodniem, notując zaledwie dwa zwycięstwa (ale bardzo okazałe – 7:0 i 8:1) oraz aż cztery porażki.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
Gryf Wejherowo zakończył rundę jesienną na 1. miejscu

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
10. kolejka – ULKS U-2 Bytów – Gryf Wejherowo 5:1

Bramka: P.Kołodziejski

Skład Gryfa: Wika, Darga, Domachowski, Głowienka, Kędzior, Kołodziejski, Kwiatkowski, Mielewczyk, Miotk, Potrykus, Rynkowski oraz Patelczyk, Banach, Czujko, Kędzior, Krystyniak, Sobecki, Szyjkowski

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
10. kolejka – UKS Jedynka Reda – Gryf Wejherowo 3:1

Bramka: M.Wiśniewski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, J.Kreft, N.Sroka, A.Szymikowski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz H.Kozłowski, S.Nurczyński

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
Gryf II Wejherowo zakończył rundę jesienną na 4. miejscu

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
10. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf I Wejherowo 7:0

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Szcześniak, K.Karbownik, K.Lawer – M.Puczydłowski, S.Godziński, P.Czaja, P.Zadrowski – M.Lewandowski oraz M.Potrykus, O.Partyka, J.Pisała

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
10. kolejka – Gryf II Wejherowo – Olimpic Gdańsk 7:0

Bramki: J.Rompca, M.Zielonka (dwie), D.Leja, K.Laskowski (trzy)

Skład Gryfa: B.Grzenia – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – K.Laskowski, A.Czech, K.Gruba – J.Rompca, K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, M.Szukieć, M.Szatkowski, M.Zielonka, J.Padejasek, D.Leja

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
10. kolejka – Zatoka 95 Puck – Gryf I Wejherowo 1:8

Bramki: M.Zaworski (pięć), N. Szreder, J. Patelczyk, C. Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski,N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, P. Elandt

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
9. kolejka – Gryf II Wejherowo – Olimpia Osowa 1:3

Bramka: K. Jeziorek

Skład Gryfa: M. Miller, J. Pałubiak, N. Klein, K. Słowi, P. Burda, K. Jeziorek, P. Mielke, D. Kruk, P. Staszewski, P. Pupell, F. Pasikowski, M. Dakus, M. Nowakowski, D. Pyszka, K. Lipiec